PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
Novinka
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)

PS4 Ghost of Tsushima (CZ) (nová)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039026VýrobceSucker Punch ProductionsZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

 

Ghost of Tsushima je samurajské dobrodružství, které se odehrává v otevřeném světě ostrova Tsushima. Na stránkách kalendáře se skvěje číslo 千二百七十四, což, jak víme z dějepisu, značí dobu, kdy se znudění Mongolové vydali na výlet do Japonska, snad aby si užili něco z orientální kultury. Poté, co zjistili, že japonská kultura hoří dobře a že anatomie japonců se nijak zvlášť neliší od tělostavby všech ostatních mongolskými šavličkami prověřených mrtvol, naráží vetřelci na nečekanou překážku

Tou překážkou jste Vy! Jmenujete se Jin Sakai, jste jedním z posledních samurajů a počínání Vašich západních sousedů se vám zrovna nezamlouvá. Abyste osvobodili ostrov Tsushima a zabránili silomr...nemilosrdným dobyvatelům v napadení zbytku Japonska, budete se muset naučit splynout s okolím, uštědřovat přesné smrtící zásahy a v případě nebezpečí v mžiku oka mizet. Jste Duch Tsushimy a jestli chcete zabránit vypalování vesnic a vybíjení nevinných rýžohospodářů, musíte se naučit jako duch bojovat!

Teď prosím všichni schováme ta děravá prostěradla a vrátíme se do reality, ano? Po ostrově se můžeme pohybovat zcela libovolně, klidně i na koni. Myslím ve hře, ve skutečnosti potřebujeme minimálně pas a konířský průkaz. Očista ostrova od nájezdníků bude probíhat především sečnými zbraněmi, ale ke slovu se dostanou i luky. Větší skupiny nepřátel doporučujeme napadat náhle a nečekaně a v případě nutného úprku lze využít dýmovnice. Bojový systém staví na své mnohostranné přizpůsobitelnosti od nenápadného stealth přístupu až po brutální porcování, za které by se ani Babica nestyděl. Hra je nádherně graficky zpracovaná až do poslední kapky krve na Vaší botě, takže ne abyste opojeni krajinou nechali všechny spoluobčany zemřít krutou smrtí, to by byla spoluúčast!

(Mimochodem, je to 1274.)

Jazyk hryČeština
VýrobceSucker Punch Productions
Záruka24 měsíců
Popis