PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)
Akce
PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)
PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)
PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)
PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)
PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)

PS4 Autobahn Police Simulator 2 (nová)

616,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód040524VýrobceZima SoftwareZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Začněte svou kariéru jako policie na nejrychlejší evropské dálnici.

Poprvé v Autobahn Police Simulator 2 (PS4) můžete pomocí programu Character Creator přizpůsobit hlavu, tělo a dokonce i oblečení své vlastní postavě podle vašich představ.

Vaše dobrodružství začíná na policejní stanici, kde se setkáte vy a vaši kolegové. V průběhu hry můžete stanici dále rozvíjet a tímto způsobem získat přístup k novým příležitostem a misím.

Přijměte různé, náhodně vybrané mise, např. pronásledování vozu při vysokých rychlostech, pečlivé doprovody nebo zajištění nehod a dopravní kontroly. Úspěšným dokončením těchto operací se posunete nahoru v pořadí.

Autobahn Police Simulator 2 nyní vypráví propracovaný, velkolepý příběh o více než 20 misích, které jsou rozděleny podle scén. Všechny mise, ať už ve hře zdarma nebo v příběhu, jsou značně vyjádřeny, aby zprostředkovaly realistický a vzrušující zážitek.

K provedení všech těchto operací se vaše flotila skládá z rádiového hlídkového vozu a civilního automobilu a poprvé z policejní dodávky. Všechny mají matici LED a realistické signály sirény, které se mění podle typu mise.

Krok za krokem můžete pomocí technologického stromu odemknout nové aktualizace pro stanici, vozidla, vybavení a své dovednosti. Jako vrchol je, že na konci stromu čeká policejní vrtulník, který vás podporuje během pasivních misí a při pronásledování pachatelů.

 
VěkUSK0
Typ hryAkční, Auta, Simulátory, Zábavná
VýrobceZima Software
Datum vydání07.12.2017
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení