Renovované hry

- Renovované hry -

Nabízené renovované hry vybíráme ze široké nabídky od našich zahraničních dodavatelů, např. z výstav nebo vybraných aukcí. Vybrané hry pečlivě kontrolujeme, čistíme a teprve po důkladných zátěžových testech pouštíme do prodeje.

HTB1i38-JX

Od Tetrisu až po GTA 9

Máme přehled o každém jednotlivém kusu, který nabízíme. Díky zkušenostem našeho nákupního oddělení jsme schopni zajistit široký výběr her od čerstvých novinek až po dnes již vzácné klasické hry na Playstation 1, Xbox Classic nebo Nintendo DS.

 

Kam se hrabe plastika

Čistíme pomocí speciálních přístrojů navržených v USA, díky kterým i ty nejstarší, přes dvacet let staré hry vypadají a fungují jako nové. Stejně jako na zcela nové tituly i na takto obnovené hry se nebojíme poskytnout plnohodnotnou dvouletou záruku. Vyčištěné hry dáváme zpět do originálních krabiček a spolu s přebaly je balíme do speciální fólie. Naše zboží je tak vhodné i jako dárek. U speciálních edicí kontrolujeme dostupnost a stav veškerého fyzického bonusového materiálu. Tyto informace uvádíme v popisech daných her.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení