Garance vrácení peněz

Nevhodný dárek? Netrefili jste hru na správnou konzoli? Nevadí, chceme našim kolegům ve světě konzolí a her vyjít vstříc i nad rámec naší zákonné povinnosti, a tak u nás máte celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy, vrátit nám zboží a dostat tak své peníze zpět, nebo jednoduše zboží vyměnit za něco jiného.

Odstoupení od kupní smlouvy do čtrná… třiceti dnů!

Vše funguje velice jednoduše. Lhůta 30 dnů začíná běžet ode dne převzetí zboží. Nicméně nehrajeme si tu na žádné vymahače, když se zpozdíte o den nebo dva, nic se neděje, na všem se dá domluvit. Pokud se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy, stačí nás kontaktovat na info@konzoleahry.cz, kde Vám kolegové obratem pošlou připravený formulář a zodpoví všechny případné doplňující dotazy. Formulář stačí vyplnit a zaslat spolu s bezpečně zabaleným zbožím na naši adresu (ideálně v původním obalovém materiálu od nás). Ode dne doručení běží 14denní lhůta zase nám, v této lhůtě vše vyřídíme k Vaší plné spokojenosti.

Častý omyl

Mějte prosím na paměti, že ne vždy je odstoupení od kupní smlouvy to jediné řešení. Velice často se nám stává, že případný problém vyřešíme se zákazníkem přes email a žádné vracení či výměna není vůbec zapotřebí. Nevěřili byste, jak často je problém pouze v tom, že zákazník nezapojil správně kabely – od toho tu ale jsme my a rádi Vám přes email, chat nebo telefon poradíme.

Odstoupení i na hry

Právně vzato také nemáme vycházet zákazníkům vstříc, když si objednají hru, kterou rozbalí a následně chtějí odstoupit od kupní smlouvy. Na digitální nosiče se totiž dle zákona odstoupení od kupní smlouvy nevztahuje, nicméně pokud se tak stane, nebojte se nám napsat. I to jsme schopni vyřešit – jsme také jen lidi, a hlavně také hráči. A co bychom to byli za hráče, kdybychom při případném omylu stáli v cestě mezi Vámi a Vaší vysněnou hrou.

Vrácení i při nákupu na prodejně

I zde jsme se rozhodli jít nad rámec naší zákonné povinnosti. Přijmeme totiž Vaše odstoupení od kupní smlouvy i pokud zboží nakoupíte přímo u nás na prodejně. Pro někoho se to může zdát jako samozřejmost, zákon však toto po prodejcích nevyžaduje. My se i přesto rozhodli vyjít Vám vstříc, co bychom pro Vás neudělali…

V naše zákazníky máme důvěru, věříme, že toho nebudete zneužívat a že se nám náš přístup vrátí v podobě dalších spokojených zákazníků.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení