Doprava

DOPRAVA

 

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Expresní dodání od České pošty. Pokud objednáte do 17:45, garantujeme Vám dodání do druhého pracovního dne přímo až k Vám domů. Pokud Vaše PSČ nezačíná na číslo 7, můžete objednávat dokonce až do 18:45 a zboží Vám stále doručíme následující pracovní den! Po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací email a SMS se sledovacím číslem, abyste byli stále v obraze.

Cena dopravy bez dobírky: 55 Kč

Cena dopravy s dobírkou: 55 Kč + 35 Kč (90 Kč)

 

ČESKÁ POŠTA - EMS EXPRESS (DORUČENÍ I V SOBOTU)

Tento druh dodání je vhodný pro doručení v sobotu. Takže pokud potřebujete zboží expresně doručit i v sobotu, není to pro nás problém. Stačí prostě objednat do 17:45 (v pátek) a my Vám garantujeme dodání v sobotu do 14:00. 

Cena dopravy bez dobírky: 165 Kč

Cena dopravy s dobírkou: 165 Kč + 35 Kč (200 Kč)

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Tento způsob přepravy je vhodný zejména pro lidi, kteří si nejsou jistí, že budou v době doručení doma. Jednoduše si tedy zvolíte na jakou konkrétní pobočku České pošty chcete zboží doručit. Pokud navíc objednáte do 17:45, garantujeme Vám dodání do druhého pracovního dne. Jestli Vaše PSČ nezačíná na číslo 7, můžete objednávat dokonce až do 18:45 a zboží Vám stále doručíme následující pracovní den! O možnostech vyzvednutí budete po dokončení objednávky informování pomocí SMS nebo e-mailem.

Cena dopravy bez dobírky: 55 Kč

Cena dopravy s dobírkou: 55 Kč + 35 Kč (90 Kč)

 

OSOBNÍ ODBĚR - PLZEŇ

Zboží si můžete zdarma vyzvednout také přímo u nás na prodejně v Plzni na adrese Revoluční 1104/3. Vyčkejte prosím na potvrzující SMS nebo e-mail, Vaší objednávku musíme nejdříve připravit. Kousek od nás je zastávka MHD "Letná". Vchod je podél oranžového paneláku. Podrobnější popis včetně fotek a mapky naleznete zde.

Osobní odběr u nás máte samozřejmě kompletně ZDARMA.

 

 ZÁSILKOVNA CZ

Tento způsob přepravy je vhodný zejména pro lidi, kteří si nejsou jistí, že budou v době doručení doma. Stačí si jen zvolit konkrétní výdejní místo, které Vám vyhovuje nejvíce. Pokud objednáte do 14:00, garantujeme Vám doručení do dalšího pracovního dne. O možnostech vyzvednutí budete po dokončení objednávky informování pomocí SMS nebo e-mailem. 

Cena dopravy s dobírkou i bez: 70 Kč

 

DPD

Jestli Vám nevyhovuje Česká pošta, nabízíme i dodání konkurenční společností DPD. Pokud objednáte do 14:00, garantujeme Vám dodání do druhého pracovního dne přímo až k Vám domů. Po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací email a SMS se sledovacím číslem, abyste byli stále v obraze.

Cena dopravy bez dobírky: 79 Kč

Cena dopravy s dobírkou: 79 Kč + 35 Kč (114 Kč)

 

ZÁSIELKOVŇA SK

Nejrychlejší a nejlevnější způsob dopravy na Slovensko jaký nabízíme. Stačí si jen vybrat výdejní místo, které Vám vyhovuje nejvíce. Pokud navíc objednáte do 14:00, garantujeme Vám doručení do 2 pracovních dní. O možnostech vyzvednutí budete po dokončení objednávky informování pomocí SMS nebo e-mailem. 

Cena dopravy bez dobírky: 3 €

Cena dopravy s dobírkou: 3 € + 1 € (4 €)

 

SLOVENSKÁ POŠTA

I na Slovensko dokážeme zaslat zboží přímo až k Vám domů. Zásilky expedujeme ve 14:00 a dodání obvykle trvá maximálně 3 pracovní dny. Po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací email a SMS se sledovacím číslem, abyste byli stále v obraze.

Cena dopravy bez dobírky: 4 €

Cena dopravy s dobírkou: 4 € + 1 € (5 €)

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Jeho dalším používáním s tímto souhlasíte. Pro další informace klikněte zde.