Kariéra


"pouhých" let na trhu


obsloužených zákazníků za rok


spokojených kolegů

Do našeho týmu právě hledáme:

Momentálně máme všechny pozice obsazené.
Momentálně obsazené pozice:

I na tyto pozice se můžeš přihlásit, a to pomocí e-mailů v detailech jednotlivých pozic. Zařadíš se tak mezi přednostní zájemce - jakmile se nějaká ta práce objeví, dáme Ti vědět ještě předtím, než vypíšeme inzerát, takže se nemůže stát, že bys zmeškal příležitost.

Sedmero našich hlavních vlastností:

O hry se zajímáme nejen jako hráči, ale i jako nadšenci s téměř vědeckým nasazením - najdou se tu archeologové, kteří nedají dopustit na svůj starý Gameboy, ale i prakticky nespící nedočkavci, kteří se už nemohou dočkat nového dílu svého oblíbeného titulu, který snad za rok vyjde(!).

Panuje u nás uvolněná atmosféra, která nám pomáhá soustředit se na práci a neustále se zlepšovat.

Nehledáme výhradně vyučené odborníky, rádi přijmeme do party každého, kdo má vztah k oboru, je ochoten učit se novým věcem a dokáže pracovat v týmu.

Přistupujeme k zákazníkům i k zaměstnancům individuálně jako k lidem, ne jako k robotům - přizpůsobujeme svou nabídku potřebám zákazníka a zaměstnanci dáváme prostor se projevit jak po stránce pracovní, tak po stránce osobní.

Náplň práce každé naší pozice je bohatá a rychlost spojená s pečlivostí je zde spravedlivě odměňována.

Očekáváme, že se tu naučíš hospodařit s časem - v práci se budeš soustředit, plnit zadané úkoly v časových plánech, nepodléhat lenosti a nezneužívat neformální atmosféru k prokrastinaci (flákání).

Samotná tvorba a růst firmy je pro nás něco jako strategická RPG hra - sbíráme zkušenosti, těšíme se z dobrého hi-score, za splněné mise v časovém limitu dostáváme příjemné odměny a toužíme ovládnout svět obchodu se vším, co se týká konzolí a her.Na e-trhu s konzolemi, hrami a příslušenstvím působíme "teprve" sedmým rokem!


Neustále se rozvíjíme a měníme podobu k lepšímu. U nás profesně nezakrníš.


Umíme ocenit Vaše nápady, proaktivní přístup a pracovní nasazení.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení