Xbox 360 Fear 3 (nová)
Výprodej
Xbox 360 Fear 3 (nová)
Xbox 360 Fear 3 (nová)
Xbox 360 Fear 3 (nová)
Xbox 360 Fear 3 (nová)
Xbox 360 Fear 3 (nová)

Xbox 360 Fear 3 (nová)

299,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010315VýrobceWarner BrothersZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


FEAR Files je samostatně spustitelná dvojice datadisků "Extraction Point" a "Perseus Mandate" s příslušníky týmu First Encounter Assault Recon ve hlavní roli.Čeká vás další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Další boj pak povedete událostmi v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, vedeného paralelně vedle původního dění za novou postavu.

F.E.A.R. Extraction Point:
Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele. Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

F.E.A.R. Perseus Mandate:
Druhý datadisk pro hororovou akční řež, k jehož rozběhnutí není třeba původní hry, ani prvního datadisku. Přesto se jedná o navázání na zmíněné předchůdce, nebo přesněji ucelení příběhu. Za podtitulem Perseus Mandate se skrývají události v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, hlavní kampaň datadisku se totiž odvíjí paralelně vedle původního dění. Díky tomu dostáváte do rukou ovládání jiného člena jednotky F.E.A.R., v jehož kůži si zabojujete proti novým nepřátelům, s nimiž se tým z původní hry nikdy nesetkal. Jinak nechybí ani nové zbraně, samozřejmě i nové lokace a upravená AI protivníků i spolubojovníků.

VěkUSK18+
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Polština
Typ hryFPS - z první osoby, Horor, Střílečka
VýrobceWarner Brothers
Datum vydání21.06.2011
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení