Xbox 360 Bioshock
Akce
Výprodej
Renovované
Xbox 360 Bioshock
Xbox 360 Bioshock
Xbox 360 Bioshock
Xbox 360 Bioshock

Xbox 360 Bioshock

299,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000912Výrobce2K GamesZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markBioShock, FPS střílečka z pohledu první osoby od studia 2K. vývojáři nám nabízejí svět zmítaný genetickou občanskou válkou. Samotná hra nabízí velice slušný zážitek.

V šedesátých letech minulého století skupina elitních vědců společně s předními umělci, filozofy a sportovci vybudovali tajné podmořské město - takzvaný Rapture. Tam chtěli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem komunity bylo soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám, které jsou na povrchu.

Tam, hluboko na dně oceánu, začnou provádět genetické experimenty, aby vylepšili a prodloužili délku života. Revolučním objevem, původem z vodních živočichů, se stane ADAM - zázračný všelék na jakékoli nemoci a ideální nástroj k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností, který v Rapturu jednoznačně zastíní peníze či jídlo. Vymkne se to však kontrole a utopistická společnost nabere velice rychlý a sebezničující směr.

Dostáváme se do role pasažéra havarovaného letadla, který se náhodou dostane k majáku uprostřed širé vodní plochy. Tam nalezne batysféru a spustí se do hlubin, kde najde Rapture. Ten už je však ve strašném stavu. Dozněla genetická občanská válka, nebo stále zuří, ale to už nikdo neví. Velkolepý plán se přerodil v noční můru a po koplexu pobíhají mutanti a jinak mentálně pokřivéná stvoření. ADAM se stal takříkajíc drogou a nutí bytosti páchat různá zvěrstva. Toliko k utopii a hůrá do světa chaosu.

VěkUSK18
Typ hryAkční, Exkluzivní, Sci-Fi, Střílečka
Výrobce2K Games
Datum vydání17.10.2008
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení