Xbox 360 Bioshock 2
Renovované
Xbox 360 Bioshock 2
Xbox 360 Bioshock 2
Xbox 360 Bioshock 2
Xbox 360 Bioshock 2
Xbox 360 Bioshock 2

Xbox 360 Bioshock 2

159,00 Kč
Skladem 3 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000911Výrobce2K GamesZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markPokračování úspěšné FPS střílečky s prvky RPG od 2K. Asi nedělá takovou díru do světa, jako její první díl, ale i tak zůstává velice ctihodným nástupcem.

Uběhlo již deset let od havárie letadla a objevení tajemného majáku, který hrdinu prvního dílu - Jacka, poslal do podmořského města Rapture. Na první pohled se toho moc nezměnilo a samotný Rapture i nadále žije svým shnilým a zkaženým životem. Městem se prohánějí Spliceři, původní obyvatelé města, kteří zdegenerovali vlivem látky ADAM. Do toho všeho se zde vyskytují takzvané Little Sisters - malé asi 7mi leté holčičky, které s dlouhou jehlou v ruce hledají právě ADAM v mrtvých tělech - no a dívenky už si nedokážeme představit bez jejich masivních, ve skafandrech oblečených, ochránců zvaných Big Daddy nebo jak jim chráněnkyně říkají mistr Bubbles.

A právě do jednoho takového Big D. staví hráče hra BioShock 2. Není to jen tak ledajaký řadový hromotluk, ale úplně první, který se dokázal spojit s Little Sister. Technicky dostal jméno "Delta", protože byl až čtvrtým pokusem o spojení s Little Sister. Bohužel ne všechno se pro "Deltu" vyvíjelo tak, jak by asi mělo.

Novým vizionářem se v Rapture stala jistá psychložka Sophia Lambová, která konečně mohla uskutečnit věci, ke kterým jí Andrew Ryan (bývalý šéf podmořského města) nedal příležitost. Právě Lambová měla na osudu "Delty" největší podíl, protože první Little Sister s ním spojenou byla právě dcera Sophie Lambové - Eleanor. A tu mu násilně odebrali. A tak jde "Delta" vstříc osudu za znovuzískáním Eleanor. Protivníky budou hlavně tradiční Spliceři, různé mechanické systémy a všudypřítomné prostředí. Ovšem ještě jeden protivník zde musí být zmíněn - Big Sister. Zapomenutá a samostatně se vyvíjející Little Sister. Co z takové dívenky může vyrůst?

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryAkční, Sci-Fi, Střílečka
Výrobce2K Games
Datum vydání09.02.2010
Online multiplayer2-10 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis