PS4 WRC 8
Renovované
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8

PS4 WRC 8

429,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037162VýrobceKylotonnZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Osmička je skutečně osmým vydáním v rally sérii WRC, pokud počítáme pouze tituly vydané na sedmou generaci konzolí (PS3/X360) a výše. V tomto díle nás čeká kolem 50 různých týmů a přes 100 reálných tratí z celého světa. Když k tomu připočteme grafické možnosti současných konzolí, mohou se příznivci rally závodění v podání her WRC těšit na pořádně dlouhou a zábavnou cestu za zlatem. Například Ultra HD záběry noční jízdy za deště, pořízené nejspíš nějakou GoPro kamerou z helmy řidiče, vypadají velice povedeně a kdybych nebyl zrovna v práci, zíral bych na ně ještě teď.

Zatímco náplní sedmého dílu bylo prostě vyhrát všechny závody v sezóně, osmé vydání bude naplněno obsáhlejším kariérním režimem. Krom závodění podle kalendáře s různými výzvami se hráči budou starat o svůj tým, složený z šesti pracovních pozic, jejichž osazenstvo bude přímo ovlivňovat chod hry. Například pracovitost techniků má vliv na chování vozu a zkušenost meteorologa ovlivňuje přesnost předpovědi dynamického počasí, abyste věděli, co si máte vzít na příští závod na sebe a jak nastavit auto. Potěšující je i možnost propustit kteréhokoliv člena týmu, aniž by mohl uplatnit výpovědní lhůtu.

Nejzajímavější novinkou se však zdá být dovednostní strom ve stylu RPG her, ve kterém hráč bude moci za drahocenné zkušenostní body vylepšovat své řidičské schopnosti nebo svůj tým. Rozsáhlost nabídky těchto vylepšováků poskytne unikátní zážitek při každé nové hře, protože si pokaždé budete moci jinak navolit, jestli se tentokrát stanete lepším šermířem, vyvolávačem, lukostřelcem, nebo jestli budete mít na rameni havrana... Akorát si to kdyžtak převeďte do závodnického prostředí.

Průběh celé hry bude možno velice podrobně sledovat. Zajímavá je například možnost zjistit si, jak si v kterém závodě vedli soupeři a jaké měli nastavení. Vývojáři chtějí zkrátka hráčům nabídnout co nejvíce aspektů života rally jezdce. Uvidíme, zda například v budoucím WRC 19 bude možno ovládat třeba i jídelníček jezdce a pomáhat mu dodržovat pravidelné vyměšování.

VěkUSK0
Typ hryAuta, Závodní, Závodní simulátor
VýrobceKylotonn
Datum vydání05.09.2019
Offline multiplayerPvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení