Zvýšení výkonu PC

Máte potíže s počítačem, který ještě donedávna šlapal jak holinky a dál už nechce sám od sebe udělat ani krok? Nebo se naopak počítač v běžném provozu pohybuje rychlostí drevokocúra a potřeboval by trochu popohnat? Ozvěte se nám a my mu profoukneme střeva.

Služba zvýšení výkonu PC obsahuje kompletní chirurgickou i psychologickou prohlídku opožděného počítače, na základě které se naši PC doktoři rozhodnou, zda by pomohla transplantace procesoru, operační paměti, grafické karty, vyčištění či přeinstalace systému nebo rovnou nová základní deska. Každému pacientovi se dostane individuální péče, naše služby tedy zdaleka nekončí u výše zmíněných úkonů.

V dotazníku stačí vyplnit základní kontaktní údaje, několik informací o Vašem počítači a rozpočet. Čím více upřesňujících informací o počítači napíšete, tím rychleji zpracujeme návrh na jeho rehabilitaci, nicméně poradíme si i s pokyny typu "seká se" nebo "nerozjede GTA 5".

OSOBNĚ NEBO ČESKOU POŠTOU

Postižený počítač můžete buďto přinést osobně na naše velitelství v Plzni na adrese Dopravní 1218/2a, 31800, nebo nám jej zdarma poslat poštou. V případě využití České Pošty vám vygenerujeme štítek, který nalepíte na balíček plný počítače. Nebudete tak platit žádné poštovné. Nemusíte vyplňovat žádné další formuláře a na přepážce České pošty vše vyřídíte rychle a hlavně jednoduše.

JAK NA TO?

  • Kontaktujte nás pomocí dotazníku
  • V případě zvolení osobní dopravy PC nám tedy počítač doneste
  • V případě zvolení poštovního zaslání PC Vám vygenerujeme a pošleme štítek v elektronické podobě
  • Štítek vytiskněte a nalepte na balíček s počítačem
  • Balíček podejte na České poště
  • Pošleme Vám návrhy na zlepšení výkonu a dohodneme se na konkrétním řešení a platbě
  • Poladěný počítač si můžete vyzvednout opět u nás na prodejně, nebo Vám můžeme zaslat zpět na adresu z dotazníku

Neplatíte žádné poštovné, žádné fronty, žádná byrokracie s vyplňováním adresáta apod.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení