Výkup herních konzolí a her

Chcete novou konzoli, ale nevíte co se starou? Dohráli jste hru a nechcete ji vyhazovat? Nechce se Vám vystavovat zboží na bazar, neustále odepisovat na zprávy, čekat týden nebo měsíc jen proto, aby si Vás konečně někdo všiml?

1
Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře
2
Hry a konzole naceníme a vygenerujeme poštovní štítek
3
Štítek nalepíte na balíček a zdarma nám ho odešlete Českou poštou

Jste na správném místě

Zvolte, co chcete prodat, vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme hned, jak to půjde. Pokud budete chtít připojit i fotky, bohatě nám stačí jedna nebo dvě, na kterých bude vyfocené vše, co chcete nechat vykoupit.

Větší počet fotek zbrzdí celý systém a Vaší nabídku tak obdržíte se zpožděním.

Výhodný výkup na protiúčet

Při nákupu na protiúčet dostanete speciální slevový kupón. Tento slevový kupón bude mít hodnotu o 33% vyšší než pouhá nabídnutá hotovost. Pokud tedy budete chtít vykoupit hru v hodnotě 500 Kč, vystavíme Vám slevový kupón v hodnotě 665 Kč.

Vykupujeme i přes Českou Poštu!

Nemusíte jezdit k nám do Plzně, zboží od Vás vykoupíme, ať už jste kdekoli. Vygenerujeme pro Vás poštovní štítek, který nalepíte na Váš balíček. Díky němu nebudete platit žádné poštovné. Nemusíte vyplňovat žádné poštovní formuláře a na přepážce České pošty vše vyřídíte rychle a jednoduše.

Výkup nikdy nebyl tak snadný

Neplatíte žádné poštovné, žádné fronty, žádná byrokracie s vyplňováním adresáta apod. Nezapomeňte nám sdělit i Vaše číslo účtu. Peníze Vám po domluvě pošleme přímo na tento účet nebo Vám zařídíme speciální slevový kupón na nákup dalšího zboží.

Chceme jít našim zákazníkům naproti a proto jim nasloucháme. Díky tomu jsme tuto službu zřídili a zákazníci si jí nemůžou vynachválit. Zkuste to i Vy.