- 3. místo Shop Roku! -

Vážení vyvážení i nevyvážení přátelé,
s radostí oznamujeme, že se Vaše ctěné hlasy zasloužily o umístění našeho veselého zeleného dvoudvéřového krámku na třetí místo v soutěži Shop Roku 2019! A to jsme se ani moc nesnažili přimět zákazníky k hlasování, no řekněte sami, viděli jste snad v ulicích ozbrojené složky Konzole a Hry vyzývající kolemjdoucí k hlasování? Neviděli! A taky neuvidíte...

Kdo máte čas a chuť, můžete si přečíst pár hřejivých slov ohledně naší účasti v soutěži. Hřejivých především proto, že mi sem pěkně praží slunce a všichni jsme z toho tak trochu přihřátí.
Každý eshop by chtěl vyhrát, i my, to je jasné. Neradi bychom však dosáhli vysokého umístění nekonečným trapným žebráním o hlasy. Vážně s tím nechceme otravovat každého kolemjdoucího, co si u nás skoro koupil žlutý kabel. Raději jsme se pokusili své úsilí soustředit na kvalitu běžného provozu - obsluhu na prodejně, balení a servis zboží, infantilní články na webu. V rámci soutěže jsme vypustili jedno žertovné video s kašpárkem a sem tam nějaký ten příspěvek. Budeme velice rádi, když naše běžné služby budou stát za to, abyste za nás ztratili hlas. Tímto Vám všem VŘELE DĚKUJEME za krásné třetí místo a za celkovou příznivou nakloněnost našemu dílu.

 

 


Původní příspěvek:

Nemáme rádi otravné prosby podbízivých eshopů o podporu v soutěži Eshop Roku. A navíc, větší podporu než nákup nám snad zákazník ani dát nemůže, tak co pořád Eshop Roku? Podívejte se raději na video s kašpárkem.

A vidíte? Na našich stránkách žádná okna nevyskakují, tanků, lodí, cracku i bot máme dostatek... Co víc si přát? Takže pokud ses, chrabrý dobrodruhu, dostal až sem, my Ti v hlasování bránit nebudeme. Opravdu, nebudeš první ani poslední a pokud to náhodou třeba vyhrajeme, přijmeme tuto skutečnost s pravicí hlavou vztyčenou!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení