Renovované zboží

- Renovované zboží -

Nabízené renovované zboží vybíráme ze široké nabídky od našich zahraničních dodavatelů, např. z výstav nebo vybraných aukcí. Vybrané zboží pečlivě kontrolujeme, čistíme a teprve po důkladných zátěžových testech pouštíme do prodeje.

HTB1i38-JX

Všechno musí šlapat

Kontrolujeme čtecí mechaniky, dostatečné chlazení konzole, funkčnost všech vstupů i výstupů a správnou funkci i odezvu veškerých tlačítek na konzoli a na ovladači. Poté uvádíme zboží i vizuálně do původního stavu tak, aby bylo k nerozeznání od nového. Naše zboží je tak vhodné i jako dárek. Díky tomuto všemu máme přehled o každém jednotlivém kusu, který nabízíme. Dbáme na to, aby byl každý výrobek v perfektním stavu a zajišťujeme správný chod všech jeho funkcí.

Vše je na svém místě a v záruce

Vše je na svém místě a v záruce Renovované zboží dodáváme se vším, co je potřebné k jeho používání a pokud není v popisu zboží uvedeno jinak, tak i s veškerým původním příslušenstvím. Nabízíme také První nastavení konzole a na veškeré renovované herní konzole a příslušenství poskytujeme roční záruku, kterou můžete u všech konzolí a některého příslušenství prodloužit využitím naší služby Prodloužená záruka.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení