PS4 The Outer Worlds
Novinka
Renovované
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds

PS4 The Outer Worlds

299,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037120VýrobceObsidian EntertainmentZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

The Outer Worlds je akční RPG, ve kterém se chodí, střílí, povídá, nakupuje, krade, prostě jako v normálním životě. Akorát v této hře je to všechno ve vesmíru… Což se vlastně dá říct i o naší planetě, ale tak aby bylo jasno, The Outer Worlds se odehrává na dvou vzdálených planetách. Tyto planety patří pod koloniální vlastnictví Země, a tak se nelze divit, že jejich hlavním charakteristickým rysem je chaos, ve kterém si každá korporace snaží urvat kus moci pro sebe.

Do tohoto malebného prostředí se jednoho dne probudí ze sedmdesátiletého kryospánku i Váš čerstvě seskládaný paňáček. Až se rozkoukáte a protáhnete si nohy, můžete se zcela svobodně rozhodnout, kde přiložíte ruku k dílu, kde přiložíte hlaveň ke spánku, jestli se Vaší hlavní zbraní stane lopata, samopal nebo obratný jazyk a jestli se chcete nějakými problémečky rozmazlených zbohatlíků vůbec zaobírat.

Systém boje, vývoje postavy, dialogů a hráčských rozhodnutí připomíná velice vydařenou hru Fallout New Vegas. Úkoly lze řešit různými způsoby, zabít můžete úplně kohokoliv a s každou novou hrou si můžete namixovat úplně jinou postavu. Bojovat lze klasicky z pohledu první osoby nebo se přepnout do strategického režimu zpomalení času a předem si naplánovat, kde to toho ufozemšťana bude bolet nejvíc. Za tento oblíbený dynamický systém věcí jsou zodpovědni pánové Tim Cain a Leonard Boyarsky, kteří mají své prsty právě ve výše zmíněném Falloutu. Pokud se jako spousta veteránů starých Falloutů domníváte, že už bylo na čase stát se hlavní postavou v nějakém tom krásně plynoucím příběhu, který si částečně sami napíšete, neváhejte a nastupte do vesmírné lodi!

 

VěkUSK16
Typ hryAkční
VýrobceObsidian Entertainment
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení