PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
Novinka
Akce
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)

PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018567VýrobceNaughty DogZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

Ellie a Joel, hlavními postavy hry, se v druhé díle The Last of Us vydávají do Seattlu. Mezi hlavní nepřátele bude patřit jakýsi kult Seraphitů, kteří přispívají k tomu, že hra bude klást větší důraz na boj proti lidským nepřátelům. Nemrtvých protivníků se však také dočkáme. Nepřátelé se mezi sebou budou domlouvat, různé skupiny si budou sdělovat informace o poloze hráče, budou mít svá vlastní jména, jejich prohledávání bude důkladnější a narozdíl od prvního dílu se může klidně stát, že si pro hráče dojdou i do toho nejlepšího úkrytu. Žádné schovávání pod náklaďáky nikoho nezachrání...

Ale hodit se stejně bude, čímž se dostáváme k přepracovanému systému boje hlavní postavy, Ellie. Devatenáctiletá dívka bude muset být velice vynalézavá, aby si s mnohdy fyzicky silnějšími protivníky poradila, takže přichází řada zaprvé na nenápadné plížení a schovávání a zadruhé na využívání všech možných předmětů a špinavých triků. Ellie bude moci například za běhu popadnout první ostrý předmět, který se jí dostane pod ruku a mrštit jím nic netušícímu hromotlukovi po hlavě.

Stealth prvky mají být podle dostupných informací velice rozmanité a zábavné. Budeme se moci plazit vysokou trávou, ale u toho bude potřeba dbát na výšku a hustotu porostu. Nepřátelům, respektive jejich ranám budeme moci během souboje hbitě uhýbat, nicméně pokud někoho obzvlášť naštveme, může nás prostě sebrat a mrštit námi o zem. Zkrátka souboje budou velice realistické a nečeká nás žádné "lehněte si sem - výborně, používáte stealth, nyní můžete toho hrdlořeza bezpečně odpravit a ostatní vás nechají", ale zároveň není třeba obávat se přehnané obtížnosti, možností, jak si poradit, bude dost, včetně rozšířeného craftovacího systému.

Jazyk hryČeština
VýrobceNaughty Dog
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení