PS4 MediEvil (CZ)
Renovované
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)

PS4 MediEvil (CZ)

499,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037070VýrobceSonyZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

MediEvil Remastered spojuje všechny tři dnes již poněkud archaické, byť nestárnoucí díly dobrodružné série MediEvil. Budeme tak mít možnost zahrát si Jedničku, Dvojku i Ressurection v novém kabátě, brnění, helmě a vůbec všem, co na svého nemrtvého hlavního hrdinu navlékneme. Zda je vůbec potřeba kostru nějakým způsobem zakrývat nechme stranou, lidé jsou různí.

V příběhu hry MediEvil je hlavní hrdina, chabý řitíř na fujném tchoři - pardon, on je to trochu nešika – vlastně chrabrý rytíř na bujném oři, Sir Daniel Fortesque omylem vzkříšen z mrtvých nepřítelem říše, zlým čarodějem Zarokem. Místo aby se stal poslušnou součástí zbytku armády nemrtvých bubáků, rozhodne se dostát smyšleným historkám, které o sobě zaživa nafoukaně vyprávěl a postavit Zarokovi.

Stejně jako náš hrdina byly vzkříšeny i hry MediEvil. Jediný rozdíl je, že tyto hry si svou slávu zasloužily poctivě, a to výbornou hratelností, vtipností a nadčasovostí. A že to nemá na svědomí nějaký afrokněžník, ale společnost Other Ocean Emeryville. Jo a nesmíme zapomenout, že na rozdíl od kostíka Fortesque-a/ho (prostě Dana) vypadají po svém oživení hry mnohonásobně lépe.

Což o to, hra na PS4 by měla vypadat lépe, než její předloha na PS1, podobně jako například několik dní stará pizza chutná lépe než dvacetiletá, to dá rozum. Netradiční přirovnání stranou – na MediEvil se restaurátoři vyloženě vyřádili. Jak je vidět nahoře ve videu, hrany byly ošmirglpapírovány, barvy zesíleny a animace i různé pohyby učiněny plynulejšími. Každý kout herního prostředí byl oprášen, obroušen, znovu oprášen a nakonec vyleštěn. Například láva teď vypadá úplně jako, no, láva.

Dobrá hra sice nestárne, nicméně člověk je nedokonalý tvor s tendencí všeho se přesytit, aniž by se nasytil. Dvacet let stará hra je tak znovu čerstvá a veterány může lákat její nová třpytící se podoba, která se však plně hlásí k původní verzi. Naopak mladé, nezkušené soudruhy může nově vyvedený MediEvil nakazit závislostí stejně jako původní hra jejich otce, strýce, sousedy a náhodné kombinace těchto tříd postav.

 

VěkUSK12
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Italština, Maďarština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština, Korejština, Rumunština, Řečtina
Typ hryAkční, Dobrodružná, Exkluzivní, Fantasy, Skákačka
VýrobceSony
Datum vydání25.10.2019
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení