PS4 Immortal: Unchained (nová)
PS4 Immortal: Unchained (nová)
PS4 Immortal: Unchained (nová)
PS4 Immortal: Unchained (nová)
PS4 Immortal: Unchained (nová)
PS4 Immortal: Unchained (nová)

PS4 Immortal: Unchained (nová)

269,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód060981VýrobceToadman InteractiveZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Immortal: Unchained představuje kombinaci taktických soubojů, RPG mechanismů a third-person střílení, jejímž cílem je nabídnout ti unikátní a inovativní zážitek inspirovaný novým žánrem hardcore akčních RPG her.

Od správce věznice, jenž tě jen neochotně zbavil okovů, dostáváš prostý úkol – zabránit konci světa. Na své cestě za pravdou a spásou budeš mít k dispozici rozmanitý arzenál zbraní na dálku i na blízko, s nímž se budeš pouštět do nelítostných soubojů při průzkumu temných, vzájemně propojených světů budoucnosti.

Zkoumej syrová, futuristická prostředí a otestuj nejzazší meze svých dovedností. S využitím bohatého arzenálu více než 100 zbraní, od brokovnic a granátometů po pistole a meče třímané v obou rukou, se vrhej do brutálních, taktických střetnutí a přitom se snaž získat zpět ztracené vzpomínky a odhalit svou minulost. Světlo na pravý smysl tvé existence mohou vrhnout i jiné postavy, skutečnost však nebude vždy zřejmá, neboť ostatní jednají výhradně ve vlastním zájmu.

Přepínej za běhu mezi primární a sekundární zbraní nebo popadni do každé ruky jednu. Každá zbraň má jiné vlastnosti, které přijdou vhod v odlišných situacích. Vylepšuj svou oblíbenou zbraň, aby byla ještě mocnější, a zaměřuj různé části těl nepřátel, abys dosáhl rozličných výsledků.

Herní obash:

  • Průzkum: Objevuj temný svět budoucnosti prosycený nebezpečím a zastřený rouškou tajemství, čekajících na odhalení.
  • Zbraně: Ohromující arzenál zbraní s unikátními přednostmi a zvláštnostmi. Najdi si svou oblíbenou.
  • Taktické možnosti: Poraz nepřátele s pomocí strategických rozhodnutí a přesně načasovaných akcí v taktických soubojích se střelnými zbraněmi.
  • ýzva: Pusť se do brutálních soubojů a riskuj smrt v každém střetnutí. Vítězství si žádá zručnosti a obětavosti.
  • Vylepšování: Zvol si vlastní herní styl a získej unikátní zážitek. Zdokonaluj svoji postavu podle svého, vylepšuj své brnění a zbraně a vybav se všemožnými prvky, které ti přinesou nevídané schopnosti.
  • Úpravy: Uprav svou postavu s pomocí futuristických účesů a vousů nebo obarvi svoji tvář či tělo podle svého vkusu.
  • Svoboda: Vesmír je od počátku otevřen tvému svobodnému zkoumání. Sám rozhodneš, který svět navštívíš nejdřív, a při pátrání po své minulosti si zvolíš vlastní cestu.
VěkUSK16
Typ hryAkční, RPG, Sci-Fi, Střílečka
VýrobceToadman Interactive
Datum vydání07.09.2018
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení