PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)
Novinka
PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)
PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)
PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)
PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)
PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)

PS4 Dying Light 2 Stay Human (Nová)

999,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022752VýrobceTechlandZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jedná se o předobjednávku a cena je orientační. Datum vydání hry bude upřesněn. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Dying Light 2 pokračuje po vzoru prvního dílu v adrenalinové zombie parkourové bordelióze, ve které se nyní budeme prohánět neuvěřitelně detailně zpracovanými ulicemi zamořeného města. Rozkládající se domy pak připomenou zejména plzeňským hráčům podobně vypadající a podobně bezpečný “Houserův Palác” na Rokycanské vedle řeky Úslavy.

Hlavní roli v Dying Light doposud hrálo originální zpracování “samby mezi kapkami krve” po vratkých střechách a ztemnělých chodbách zombivci prošpikovaných domů. Ve druhém díle se ke slovu dostane silnější příběh, který dostal na starost veterán her se silným příběhem, pan Chris Avellone. Tento člověk má na svědomí například Pillars of Eternity nebo Baldur’s Gate. Nyní pro nás připravuje nebezpečnou cestu napříč zbytky civilizace, plnou morálně nejistých úkolů a voleb. Budeme se motat mezi různými společnostmi, každá má úplně jinou kulturu a s každou se budeme moci spřátelit nebo jim rozšlapat pomyslné bábovičky. Tyto volby ovlivní nejen to, kdo bude kamarád a kdo ošklivej, ale i do kterých končin města nás příběh zavede a samozřejmě jak bude vypadat ta úplně poslední konečná končina hry. Multiplayeří se mohou opět těšit na kooperativní kampaň až pro čtyři hráče.

Hlavní hrdina Aiden je sám nakažen mutantotvorným morem, který však může v noci využít pro zlepšení svých schopností. Nemrtvým nepřátelům však se zapadajícím sluncem také naskáče několik koní navíc. K jejich odstranění bude potřeba stlouci si z nalezeného harampádí a bordýlku improvizované zbraně. Základní kostlivec příběhu má trvat cca 14h, nicméně s množstvím možností, které tato hra poskytuje, bude reálný čas podstatně delší. A to nemluvím (nepíšu) o potřebě zahrát si hru několikrát, aby člověk objevil všechna řešení všech konfliktů. Ale mohl bych.

VěkUSK+18
Typ hryAkční, Horor, Otevřený svět, Post-apokalyptická, Silný příběh, Stealth akce, Zombie
VýrobceTechland
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení