PS4 Deep Down
Novinka
PS4 Deep Down
PS4 Deep Down
PS4 Deep Down
PS4 Deep Down
PS4 Deep Down

PS4 Deep Down

1 499,00 Kč
Vychází [čtvrtek 31.12]
Kdy zboží obdržím
Parametry
Osobně v Plzni:na dotazPřepravní společností:na dotaz

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039004VýrobceCapcomZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Jedná se o předobjednávku, datum vydání hry je orientační a bude upřesněno. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Hra Deep Down se dlouhá léta příznačně nacházela kdesi hluboko dole, ve vývojářském pekle Capcomu. V listopadu 2019 se však herní producent Yoshinori Ono nechal slyšet, že projekt ještě není zcela pohřben.

Hra byla původně ohlášena jako dobrodružná akce s prolézáním jeskyní, jejich nebezpečnou dedrakizací a s bojovým systémem ve stylu Dragon‘s Dogma nebo Dark Souls, akorát ne tak nemilosrdným. Náhodně generovaná prostředí překypující fantasticky degenerovanými škůdci jsme měli procházet buďto ve čtyřčlenném týmu nebo sami, vyzbrojeni mečem, štítem, kopím, sekerou a zkrátka vším, co se do kouzelného inventoráře vešlo.

To všechno jsou ovšem pouhé vzpomínky. Konkrétně vzpomínky skutečné hlavní postavy hry, která se nachází v New Yorku v roce 2094. Toto individuum má schopnost pouhým fyzickým kontaktem s nějakou věcí prožít část její historie. Do rukou se mu dostanou jakési artefakty z 15.století, nalezené někde tady (jako v Čechách). Následuje ohromná dávka štěstí, že se hlavní hrdina přenese přesně do doby, kdy se kolem předmětů něco dělo, a ne třeba jen o 200 let zpátky, kdy prostě ležely v zemi mezi červíky, což by také možná nebyla špatná hra, jenže ta od roku 2013 už vyšla. Několikrát.

TO VŠECHNO jsou ovšem pouhé vzpomínky, protože podle posledních informací bude Deep Down nakonec prý docela jiná hra.

VěkUSKUnbekannt
Typ hryAdventura, Dlouhá hra, Fantasy, RPG
VýrobceCapcom
Online multiplayer1-4 hráči
Popis