PS4 Call of Duty: Modern Warfare
Novinka
Renovované
PS4 Call of Duty: Modern Warfare
PS4 Call of Duty: Modern Warfare
PS4 Call of Duty: Modern Warfare
PS4 Call of Duty: Modern Warfare
PS4 Call of Duty: Modern Warfare

PS4 Call of Duty: Modern Warfare

599,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037010VýrobceACTIVISIONZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

PRO INSTALACI A HRANÍ JE VYŽADOVÁNO INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ!

Jak vysvětlit podstatu nového Modern Warfare, které není pokračováním předchozího dílu, ale novým zpracováním původní hry z roku 2007, přičemž se však nejedná o prostou předělávku? Hmm... No, podstatou hry bude zkrátka zažít námět prvního Modern Warfare s novými možnostmi a nápady. Jako příklad může sloužit třeba návrat postavy kapitána Price, tentokrát však se zcela novým dabérem (který však usilovně pracoval na tom, aby byl od původního dabéra k nerozeznání).

Hlavní příběh pro jednoho hráče se bude motat kolem aliance ruských a arabských teroristů, kteří se naprosto nepochopitelně chystají vybombardovat celý západ, místo aby šli dělat něco užitečného nebo dejme tomu hrát karty. Hráč se octne v kůži buďto amerického profesionálního vojáka z Delta Force nebo si zahraje za příslušníka britské SAS nebo dostane na starost dokonce dvojici prostých východních rebelů, kteří se pokusí sabotovat terorismus přímo zevnitř.

Hlavní tažnou silou nového Call of Dutybude samozřejmě realističnost, jak grafická, tak příběhová a pocitová. Modern Warfare chce, abyste se při kampani pro jednoho hráče opravdu báli jako skutečný voják ve válce a celý průběh války prozkoumali z několika různých úhlů. Bitevní pole nebude vždy zcela přehledné, nepřátelé nebudou označeni červeným kolečkem, abyste si je nespletli s civilisty a umělá inteligence bude mistrně reagovat na váš postup. Budete se muset rychle rozhodovat, jestli ta ženská v civilu, co kolem vás právě proběhla jde prostě na maliny, nebo se chystá vedle vás odpálit barák.

Multiplayerový režim bude meziplatformní, hurá! Přeloženo do češtiny to znamená, že si proti sobě budou moci zahrát třeba počítačový fanatik a závislák na Xboxu nebo PlayStationu. Jediné, co bude pevně řízeno, bude typ ovládání - hra proti sobě automaticky nepřiřadí dva hráče, z nichž jeden hraje na gamepadu a druhý na myšvesnici. Vzduchem se nesou i zkazky o kooperativním režimu, tak uvidíme, co na nás Activision vytasí.

VěkUSK18
Typ hryAkční, FPS - z první osoby, Legenda, Moderní válka, Střílečka, Válečná
VýrobceACTIVISION
Datum vydání25.10.2019
Online multiplayer1-64 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení