PS4 Beyond Good and Evil 2
Novinka
PS4 Beyond Good and Evil 2
PS4 Beyond Good and Evil 2
PS4 Beyond Good and Evil 2
PS4 Beyond Good and Evil 2
PS4 Beyond Good and Evil 2

PS4 Beyond Good and Evil 2

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
???
Kdy zboží obdržím
Parametry
Osobně v Plzni:na dotazPřepravní společností:na dotaz

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022711VýrobceUBISOFTZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jedná se o předobjednávku, datum vydání hry je orientační a bude upřesněno. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Hra Beyond Good and Evil 2 je dějově zasazena do časů dávno minulých, když totiž lidé teprve dobývali Mléčnou Dráhu a osidlovali planety rozměrů různých a tvarů převážně kulatých. To znamená, že se jedná o, jak my, Češi, říkáme, prequel k prvnímu dílu z roku 2003, zasazený cca o jednu generaci zpět.

Hráč se octne v kůži bezvýznamného piráta, se kterým bude zkoumat vesmír, kupovat lodě, najímat posádku z řad zotročených kříženců lidí a zvířat, bojovat ve vesmíru i na zemi a bohatnout. Samotný herní panáček může být buď člověk nebo třeba nějaká variace na lidoprasomedvěda, ačkoliv pohlaví zůstávají na výběr snad díky historickému dějovému zasazení hry stále jen dvě. Hráče neminou ani různé RPG prvky, například vylepšování vlastních statistik nebo modifikace zbraní. Každá planeta bude mít svou nálož úkolů, jejichž splněním si začínající pirátské hovadstvo vybuduje nějakou tu prestiž a vyslouží nějaké to bohatstvo.

Tuto akční adventuru je pro její gigantický obsah možno nazvat "simulátorem celé galaxie". Celý svět je načten najednou, bez omezujících "loudících" oken. Příběh má několik základních pilířů, kterými si musí každý vesmírný nomád projít, nicméně značná část hry je ovlivnitelná hráčovými rozhodnutími typu "bohatému napověz, chudého zastřel". Hrát je možno o samotě i v kooperativním online režimu pro maximálně 8 hráčů, kteří nemusí nutně poletovat ve vzájemné blízkosti.

VýrobceUBISOFT
Popis