PlayStation 3 Slim

U PS3 Slim je na první pohled jasné, že se Vám narozdíl od původní verze vejde do té nešťastně navržené přihrádky pod televizí. Další příjemná změna je, že do konzole samotné se nyní vejde mnohem více her, a to díky výskytu větších hard disků v základní výbavě. Navzdory menšímu vnitřnímu prostoru pro všechny ty elektroleccosy, které z nenápadné krabičky dělají Vašeho nejlepšího kamaráda, má "Slimák" lepší chlazení a nižší hlučnost, než "Faťák". Vzhledem k tomu, že i v přírodě toho většinou slimáci sežerou mnohem méně než feťáci, má PS3 Slim také podstatně nižší spotřebu.

Vysvětlivka k řazení konzolí
Renovováno Na všechny renovované konzole se vztahuje roční záruka. V případě jakýchkoliv potíží se zbožím se prosím obraťte na naše reklamační oddělení.
  • A – Možné lehké povrchové škrábance na lesklých částech
  • B – Možné škrábance po celém povrchu konzole
  • C – Možné vady: poškozené rohy, prasklá mřížka chlazení, škrábance po celém povrchu konzole

U každého produktu najdete obrázkové příklady dané kategorie. Všechny konzole jsou plně funkční a řazení se týká pouze vizuálních známek používání. V dané kategorii nemusí platit všechny vady zároveň. V případě nespokojenosti se zakoupeným zbožím nás prosím kontaktujte na e-mailu info@konzoleahry.cz, tel. 773 253 293 nebo online chatu.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat: