PlayStation 2 Fat

Původní vydání oblíbeního PlayStationu 2, které svého času zdobilo nejednu podtelevizní skříňku. Tato mašinka vydržela chroustat celé noci a nikdy si nestěžovala. Vraťte se za pouhý zlomek původní ceny ke všem těm herním legendám Vašeho dětství nebo objevte, na čem vyrůstali Vaši starší sourozenci či velmi mladí rodiče. Díky pečlivé práci našich servisních šamanů můžete kostit na PS2 další řadu let.


Vysvětlivka k řazení konzolí
Renovováno Na všechny renovované konzole se vztahuje roční záruka. V případě jakýchkoliv potíží se zbožím se prosím obraťte na naše reklamační oddělení.
  • A – Možné škrábance po celém povrchu konzole
  • B – Může se objevit poškozený roh, hlubší škrábance
  • C – Možné vady: prasklá mřížka chlazení, chybějící dvířka DVD mechaniky, poškozený roh či znak PS, škrábance

U každého produktu najdete obrázkové příklady dané kategorie. Všechny konzole jsou plně funkční a řazení se týká pouze vizuálních známek používání. V dané kategorii nemusí platit všechny vady zároveň. V případě nespokojenosti se zakoupeným zbožím nás prosím kontaktujte na e-mailu info@konzoleahry.cz, tel. 773 253 293 nebo online chatu.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení