- Způsoby platby -

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Pro platby v českých korunách použijte účet vedený u Fio banky 2101012560/2010 pro platby v eurech můžete využít eurový účet vedený u ČSOB SK7375000000004025118492

Nezapomeňte prosím uvést sedmimístní variabilní symbol = číslo objednávky (např. 1801518) a pro jistotu do poznámky připište i svoje jméno.

Pokud neuvedete variabilní symbol, může automatické spárování plateb trvat více než jeden den. Vaše objednávka tak bude expedována se zpožděním.

PLATBA KARTOU

Platební kartou zaplatíte jednoduše, stačí zvolit platební metodu GoPay. Lze platit jak v českých korunách, tak v eurech. Platba je zkontrolována okamžitě a jedná se tedy o nejrychlejší způsob platby.

PLATBA DOBÍRKOU

Chcete zaplatit až při obdržení zásilky? To není vůbec problém. Jako platební metodu zvolte "Dobírkou" a my Vám objednávku ihned odešleme. Můžete zaplatit v jak v hotovosti, tak platební kartou (většina poboček České pošty a Zásilkovny mají platební terminál).

PLATBA NA SPLÁTKY

Náš obchod také umožňuje splátkový prodej. Nejdříve dokončete objednávku a jako platební metodu zvolte "Nákup na splátky - Cofidis", dále postupujte dle pokynů. Více o splátkovém prodeji se dozvíte v tomto článku.