Platební metody


PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Platby v českých korunách zasílejte na účet vedený u Fio banky: 2101012560/2010
Peníze poslané z účtu Fio banky budou převedeny ještě ten samý den.

Nezapomeňte prosím uvést sedmimístný variabilní symbol = číslo objednávky (např. 1801518) a pro jistotu do poznámky připište i svoje jméno.

Pokud neuvedete variabilní symbol, může automatické spárování plateb trvat více než jeden den. Vaše objednávka tak bude expedována se zpožděním.

Pro platby v eurech využijte eurový účet vedený u ČSOB: SK7375000000004025118492


 

PLATBA KARTOU

Platební kartou zaplatíte jednoduše, stačí zvolit platební metodu Comgate. Lze platit jak v českých korunách, tak v eurech. Platba je zkontrolována okamžitě a jedná se tedy o nejrychlejší způsob platby.

 


PLATBA DOBÍRKOU

Chcete zaplatit až při obdržení zásilky? To není vůbec problém. Jako platební metodu zvolte "Dobírkou" a my Vám objednávku ihned odešleme. Můžete takzaplatit v hotovosti, přičemž u České pošty i platební kartou.

 

PLATBA NA SPLÁTKY

Náš obchod také umožňuje splátkový prodej. Nejdříve dokončete objednávku a jako platební metodu zvolte "Nákup na splátky - Cofidis", dále postupujte dle pokynů. Více o splátkovém prodeji se dozvíte v tomto článku.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení