Xbox One Halo The Master Chief Collection
Renovované
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection

Xbox One Halo The Master Chief Collection

599,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019180Výrobce343 IndustriesZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

xbox one, multiplayer
xbox one, klasické hry
xbox one, FPS, střilečky s prvního pohledu
xbox one, hry sci-fi

„Halo: The Master Chief Collection“ nabízí kompletní příběh legendárního hrdiny série Halo, Master Chiefa, poprvé na jedné konzoli. Tato kolekce bude navíc obsahovat i přepracovanou verzi „Halo 2“ s názvem „Halo 2: Anniversary“, a to u příležitosti oslav 10. výročí této fanoušky oblíbené klasiky. „Halo: The Master Chief Collection“ je unikátní kolekcí série „Halo“ („Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“) se sjednocenou hlavní nabídkou, ve které fanoušci najdou odemčené všechny jednotlivé kapitoly kampaně. Vydejte se v roli Master Chiefa na dlouhou pouť a užijte si nespočet hodin zábavy v režimu hry více hráčů. Vstupte do světa série „Halo“ v rámci známé kampaně nebo více než stovky map pro režim hry více hráčů ze všech čtyř titulů.

Každá hra v „Halo: The Master Chief Collection“ na Xbox One je vylepšena po grafické stránce, „Halo 2: Anniversary“ se může navíc pochlubit zcela přepracovanou kampaní. Všechny čtyři hry poběží na dedikovaných serverech při 60 snímcích za vteřinu.

V rámci „Halo: The Master Chief Collection“ se můžete rovněž těšit na přístup k nové digitální sérii „Halo: Nightfall“ a multiplayerové betaverzi „Halo 5: Guardians“, která bude k dispozici ke konci roku 2014.

Kompletní příběh Master Chiefa – V rámci jednoho balení a na jedné konzoli se můžete díky „Halo: The Master Chief Collection” těšit na ikonického a oblíbeného hrdinu a jeho impozantní cestu sérií Halo. K dispozici budete mít na 45 misí pro jednoho hráče z „Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“, vše navíc odemčené od úplného začátku. Dalším lákadlem „Halo: The Master Chief Collection“ je vylepšená grafická stránka každé z her, jež běží při 60 snímcích za vteřinu, včetně graficky přepracované kampaně „Halo 2: Anniversary“. Nezapomeňme ani na nová videa z prologu a epilogu předznamenávající „Halo 5: Guardians“. Toto je zkrátka kolekce, na kterou fanoušci série „Halo“ čekali. Vše hezky v jednom a na Xbox One.

„Legendární“ multiplayer série Halo – Kolekce nabízí více než 100 map pro více hráčů a map z přídavku Spartan Ops ze všech čtyř titulů (vůbec poprvé budou hratelné přes Xbox Live i mapy z „Halo: Combat Evolved“) běžících na původních enginech. Na vás jen bude, abyste si vybrali, v jaké z her se budete chtít pustit do svých nepřátel. Zvolte si z hlavní

nabídky oblíbenou mapu pro více hráčů a herní režim a po boku dalších Sparťanů se pusťte na dedikovaných serverech do boje.

„Halo 2: Anniversary“ – V rámci oslav 10. výročí vydání této ikony se těšte na zcela nová videa a vizuálně přepracovanou kampaň s „klasickým režimem“, který vám umožní okamžitě přepínat mezi předělanou verzí a tou původní z roku 2004. Objevte nové střípky příběhu ve skrytých videích a využijte všechny nové lebky ke zcela novému zážitku z kampaně. Vyzkoušejte všech 25 původních map z „Halo 2“, titulu, který definoval on-line hraní na konzolích, plus 6 kompletně přepracovaných map.

Hlavní nabídka – Prostřednictvím zcela nové hlavní nabídky máte z jednoho místa přístup ke kompletnímu příběhu Master Chiefa a více než 100 map. Hrajte postupně všechny čtyři zcela odemčené kampaně, začněte od konce, nebo skákejte od mise k misi napříč kteroukoli hrou. Vývojáři hry pro vás připravili seznamy map z tematicky laděných kampaní, což s sebou přinese novou dávku zábavy a výzvy. Snadno si najděte a zahrajte oblíbené herní režimy na mapách pro více hráčů a ze Spartan Ops. Vše ze série „Halo“ – jak jste si to přáli.

Nová digitální série „Halo: Nightfall“ – Vydejte se v této akční sérii od 343 Industries a Scott Free Productions do již tak podivného a nebezpečného světa, ve kterém narazíte na elitní agenty UNSC. „Halo: Nightfall“ je úžasným novým příběhem nejen pro fanoušky série Halo, ale i pro nové publikum. Za sérií stojí v roli výkonných producentů Ridley Scott a David Zucker, prezident Scott Free Productions, režisérské taktovky se ujal Sergio Mimica-Gezzan (seriály „Battlestar Galactica“, „Pilíře Země“ a „Hrdinové“).

Multiplayerová betaverze „Halo 5: Guardians“ – Buďte mezi prvními, kteří si vyzkouší novou generaci on-line hraní v rámci série „Halo“. Nenechte si ujít betaverzi „Halo 5: Guardians”. A co takhle exkluzivní obsah do této bety? Není nic snazšího než si ho odemknout v „Halo: The Master Chief Collection“ a „Halo: Nightfall“. Tyto exkluzivní předměty si poté přenesete do plné verze „Halo 5: Guardians“.

VěkUSK16
Typ hryAkční, Exkluzivní, FPS - z první osoby, Legenda, Sci-Fi, Střílečka
Výrobce343 Industries
Datum vydání11.11.2014
Offline multiplayerCo-op, PvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení