Xbox One FIFA 20 2020
Renovované
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020

Xbox One FIFA 20 2020

229,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037173VýrobceEAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Šestadvacátý díl, který se jmenuje "Dvacet" a vychází v roce 2019... Inu, to jen tak někdo nemá. Než někdo řekne, že v tom má hokej, představíme si nějaké ty novinky a změny, které nový díl nekonečné fotbalové série představí.

Zde je samozřejmě nutno přijmout fakt, že v sérii her, která se zabývá čistě jedním určitým sportem, nelze vymýšlet každý rok naprosto revoluční změny. Za Afroameričanase dá hrát již od prvního dílu, později přibyla možnost vytvořit si z náhradních dílů lidí vlastního hráče a od ročníku 2016 si můžeme zahrát dokonce i za ženu. Těžko si lze představit, že by nový díl představil například zombie hráče, režim hry v písku nebo zcela nová pravidla fotbalu.

Co však fanoušek série FIFA jistě ocení, je například přepracovaný systém obrany, při kterém se nyní pořádně vyplatí obránce ovládat, neboť mu hráčova přítomnost v jeho hlavě značně zvýší efektivitu. Také brankář se dočká několika úprav směrem k větší realističnosti - hráč si bude sám vybírat směr hrdinského skoku nadzvukovou rychlostí letícímu míči vstříc a počítačem řízený brankář si přestane počínat jako cestovatel časem a občas i mine. Upravena bude i přesnost přihrávek, někde zvýšena, někde snížena, podle podmínek a složitosti situace. Poslední potvrzená změna je snížení času a s tím související zvýšená obtížnost pro Načasované Zakončení (Timed Finishing), které bylo podle zpětné vazby hráčů v minulém vydání příliš jednoduché.

Jediné, na co dosud EA Sports nepomysleli, je možnost zahrát si za míč.

VěkUSK0
Typ hryDětská, Fotbal, Sportovní
VýrobceEA
Datum vydání27.09.2019
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1-22 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení