Výkup

 

- Výkup herních konzolí a her -

Vyplnit formulář

Chcete novou konzoli, ale nevíte co se starou? Dohráli jste hru a nechcete ji vyhazovat? Nechce se Vám vystavovat zboží na bazar, neustále odepisovat na zprávy, čekat týden nebo měsíc jen proto, aby si Vás konečně někdo všiml?

JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

Zvolte, co chcete prodat, vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme hned, jak to půjde. Pokud budete chtít připojit i fotky, bohatě nám stačí jedna nebo dvě, na kterých bude vyfocené vše, co chcete nechat vykoupit.

Větší počet fotek zbrzdí celý systém a Vaší nabídku tak obdržíte se zpožděním.

VÝKUP NA PROTIÚČET

Při nákupu na protiúčet dostanete speciální slevový kupón. Tento slevový kupón bude mít hodnotu o 33% vyšší než pouhá nabídnutá hotovost. Pokud tedy budete chtít vykoupit hru v hodnotě 500 Kč, vystavíme Vám slevový kupón v hodnotě 665 Kč.

VYKUPUJEME I PŘES ČESKOU POŠTU!

Nemusíte jezdit k nám do Plzně, zboží Vám vykoupíme, ať už jste kdekoli. Vygenerujeme Vám štítek, který nalepíte na Váš balíček. Nebudete tak platit žádné poštovné. Nemusíte vyplňovat žádné formuláře a na přepážce České pošty vše vyřídíte rychle a hlavně jednoduše.

JAK NA TO?

  • Kontaktujte nás pomocí formuláře
  • Hry a konzole Vám naceníme
  • Vygenerujeme Vám štítek
  • Vytisknete, nalepíte na balík
  • Podáte na České poště

Neplatíte žádné poštovné, žádné fronty, žádná byrokracie s vyplňováním adresáta apod.

Nezapomeňte nám sdělit i Vaše číslo účtu. Peníze Vám po domluvě pošleme přímo na tento účet nebo Vám zařídíme speciální slevový kupón na nákup dalšího zboží.

Chceme jít našim zákazníkům naproti a proto jim nasloucháme. Díky tomu jsme tuto službu zřídili a zákazníci si jí nemůžou vynachválit. Zkuste to i Vy, výkup nikdy nebyl tak snadný!