Turnaj FIFA 20 a představení eSport haly

Na začátku června jsme se přestěhovali do nového velitelství, které je mnohem větší než to předchozí. Když jsme před pár dny dokončovali průzkum celého pozemku, objevili jsme náhle obrovskou tajemnou komnatu, ve které nic nebylo. Nejprve nás napadlo použít jí jako 216. odkladovou místnost na bordel, ale pak někdo (prostě Míra) přišel s nápadem zřídit si vlastní eSport halu. Co to pro Vás znamená? Pro plzeňáky to znamená velké herní centrum přímo ve městě! Pro ostatní to znamená, že do nejlepšího herního centra v Čechách budou jezdit do Plzně.

Jako první událost jsme uspořádali konzolový turnaj ve FIFA 20, a to hned v sobotu 28.září, takže jsme možná byli první na světě! Příznivci této fotbalové megasérie si namísto testování nového dílu o samotě přišli zahrát k nám a změřili síly v turnaji pro 34 hráčů. Celé utkání bylo živě přenášeno na Twitchi. Hala byla samozřejmě přístupná také divákům a náhodným kolemjdoucím, kteří si u nás mohli nejen zafandit, ale také vyzkoušet Virtuální Realitu nebo si v našem retro koutku zahrát třeba Tekkena, Crashe nebo Bandicoota. Vítěz si odnesl dárkový poukaz na 3500,-.

Sobotním fotbálkem to ale samozřejmě nekončí, konzolí máme hromady a chceme je pěkně prohnat, takže se můžete těšit na další turnaje, předváděcí akce a tak dále. Rádi bychom vytvořili místo, kde se budou scházet hráči bez rozdílu pohlaví a náboženství (PS, Xbox i Nintendo) a budou si moct zahrát ve stylu tradičních počítačových LAN párty. Namátkově plánujeme například utkání v Beat Saber VR, Rocket League, tradiční Call of Duty a také bychom Vás rádi nechali hlasovat, co byste si chtěli zahrát příště. Možnosti jsou neomezené! (Snad s výjimkou krvavých orgií, na to tu nejsme vybaveni).

 


 

Záruka24 měsíců
Turnaj FIFA 20 a představení eSport haly
Vytvořeno12.09.2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení