PS3 Yakuza 4
Renovované
PS3 Yakuza 4
PS3 Yakuza 4
PS3 Yakuza 4
PS3 Yakuza 4
PS3 Yakuza 4

PS3 Yakuza 4

649,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016436VýrobceSEGAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markYakuza 4 rozvíjí příběh Yakuzy 3 o rok později a zavede hráče zpět do Tokia. Příběh začíná zastřelením muže na území, které ovládá klan Tojo, organizace působící ve všech dosavadních dílech Yakuzy. Malý gang, který patří do klanu Tojo se pokusí zjistit, co se stalo, a jejich vůdce je brzy nalezen ubodán k smrti. Tyto události zapřičiní prudký boj o peníze, moc, postavení a čest mezi čtyřmi muži. Pravda vyjde najevo, když jsou odhaleny lži, zrady a provázané příběhy. Když se tito 4 neohrožení muži dají dohromady, zrodí se nová legenda Kamurocho.

Herní vlastnosti:

· Objevte japonské podsvětí v kůži jedné ze čtyř hlavních postav - každá postava plní různé mise a umožňuje hráči vidět město z různých úhlů pohledu

· Autentická replika Tokia - kromě jasně zářících světel v centru Tokia, se mohou hráči nyní dostat do spletitého podzemí, prozkoumat tajuplné uličky města a kochat se výhledy z střechy budov.

· Staňte se největším bojovníkem - rozšířený bojový mechanismus a nový systém bojového výcviku, umožňuje hráčům pracovat na své dovednosti a stát se nejlepším bojovníkem.

· Hluboký japonský příběh - složitý děj, který zahrnuje všechny aspekty japonské kultury, včetně hostesek na baru, karaoke a prozkoumání města..

VěkUSK18
Typ hryAkční, Exkluzivní, Mlátička
VýrobceSEGA
Datum vydání18.03.2010
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis