PS2 Virtua Fighter 4 Evolution
Akce
Výprodej
Renovované
PS2 Virtua Fighter 4 Evolution
PS2 Virtua Fighter 4 Evolution
PS2 Virtua Fighter 4 Evolution
PS2 Virtua Fighter 4 Evolution
PS2 Virtua Fighter 4 Evolution

PS2 Virtua Fighter 4 Evolution

249,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007567VýrobceSEGAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markVirtua Fighter 4 Evolution je vylepšená verze původního VF4 a samozřejmě se opět jedná o arénovou bojovku. Tak jako jeho starší bratříček se hra nese v realistickém duchu. K dispozici budete mít tentokrát 15 bojovníků s velmi různorodou škálou stylů od kung fu, shaolinského stylu, stylu kudlanky, jeet kune do, přes klasické karate, různé pouliční styly, wrestling, ninjutsu až po aiki ju-jitsu.

Evolution tedy představuje 2 nové postavy - judista Goh Hinogami a thajský boxer Brad Burns, a mění styl jedné ze stávajících (Vanessa nyní používá vale tudo). Hra byla optimalizována pro hardware PS2, proto je plynulejší a grafika je o poznání lepší než v předchozím titulu. Herní módy zahrnují opět klasicky trénink (free, trial a command, ve kterém projdete všechny možné pohyby postavy), arcade a versus. Velkou změnou prošel Kumite mód, který zde nese název Quest mód a je hlavním tahounem hry pro jednoho hráče. Autoři využili dat získaných z mincovních automatů instalovaných po celém Tokiu, aby získala údaje z mnoha soubojů. Následně analyzovali styly stovek hráčů a zakomponovali je do hry.

Nyní se tedy můžete stát virtuálním tokijským šampiónem i vy. Začnete tak, že se budete muset kvalifikovat dle kritérií jedné z heren. Pokud se vám to podaří, budete připuštěni do turnaje a v případě, že se umístíte „na bedně“, otevře se vám nová herna, kde se scházejí zase o něco výkonnější hráči. A tak dále a tak dále, až se (možná) stanete tokijským velmistrem. Ve hře je dále k dispozici rozšířená řada arén, přičemž některé z nich jsou interaktivní a umožní vám opustit ring.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryBojová, Styl Tekken
VýrobceSEGA
Datum vydání01.07.2002
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis