PS2 Trapt
Renovované
PS2 Trapt
PS2 Trapt
PS2 Trapt
PS2 Trapt
PS2 Trapt

PS2 Trapt

259,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024507VýrobceTecmo KoeiZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark


Netradiční titul, v němž přebíráte roli královny jménem Allura, která byla obviněna z vraždy svého otce krále Olafa. Královna zřejmě nemůže své jméno očistit žádným tradičním způsobem a se svojí služebnou Rachel hledá útočiště na hradě ukrytém hluboko v Černém lese. Nic dobrého však královnu v tomto prokletém sídle nečeká. Pouze ďábelská bytost nazvaná The Fiend, která Rachel ovládne a promění ji v ďábelskou vládkyni pastí - svůdnou ženštinu, jež užívá pasti k tomu, aby se pomstila těm co skutečně zabili jejího otce Olafa.

Základem titulu je pokládání pastí a lákání nešťastníků do nich. Pasti je možné pokládat jednotlivě, nebo v sériích, aby byl efekt na oběť maximálně devastující. Pasti však nesmí být nastraženy příliš okatě, nebo se potenciálně oběť zalekne, bude si dávat pozor a past odhalí.

Co se pastí týče, jsou k dispozici nejenom důmyslné mechanismy, ale i tradiční pastičky v podobě valících se kamenů, padajících zdí, padajících stropů s bodáky, kanón, nebo rotující ostří. K dispozici máte celou mapu hradu, abyste měli přehled, kde máte umístěné své nastavené pasti, kde se pohybují nevítaní hosté a kde je třeba pasti nastavit. Aby se pokládání pastí a zneškodňování obětí nestalo stereotypní záležitostí, tak kromě hlavní příběhové linie má svůj vlastní příběh i každý z levelů.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina
Typ hryFantasy, RPG
VýrobceTecmo Koei
Datum vydání01.11.2005
Online multiplayerne
Popis