PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)
Akce
Výprodej
Renovované
PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)
PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)
PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)
PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)
PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)

PS2 Tony Hawks Project 8 (DE)

159,00 Kč
Skladem 3 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007764VýrobceACTIVISIONZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Němčina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Tony Hawk's Project 8 je další díl v populární sérii, který kromě nového audiovizuálního zpracování nabídne i sadu zbrusu nových herních módů a prvků.

Základ je však stejný jako v předchozích Tony Hawk's titulech. Hráč se bude v hlavním story módu snažit o to, aby se stal z nikoho profesionálním skateboardistou. Pomáhat v tom bude hráči sada podle skutečných osob vytvořených profíků včetně Tony Hawka, kteří mu budou ukazovat nové triky i způsoby k dosažení skrytých lokací.

K hlavním změnám, respektive novinkám v Tony Hawk's Project 8 oproti předchozím dílům v sérii patří implementace fyziky, což platí hlavně pro pády, které bude možné kontrolovat a zmírnit tím případné zranění, nebo poškození prkna.

Samozřejmostí jsou, díky použití motion capture technologie, reálné pohyby všech postav i při těch nejkrkolomnějších tricích. K dalším novinkám patří možnost umisťovat po městě nové rampy a kolejničky kvůli prodloužení série triků, nebo dosažení skrytých oblastí.

Vůbec poprvé v celé sérii budou hrát roli i diváci, u nichž si hráč svými výkony bude muset získat respekt. Když před nimi provede speciální trik, tak bude odměněn potleskem. V případě, že si hráč před publikem rozbije ústa, tak to dav ocení smíchem a vypískáním, což respekt rozhodně nezvýší.

Zajímavě zní i možnost použití obrazu v obraze, kdy bude na obrazovce hrát v rohu video, například s tutoriálem, podle něhož se bude hráč řídit při provádění triků.

Zmínku zaslouží i novinka v podobě filmového a foto módu, kdy bude hráč nucen provádět triky podle přání fotografa, či kameramana.

VěkUSK12
Jazyk hryNěmčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hrySkate, Sportovní
VýrobceACTIVISION
Datum vydání07.01.2006
Offline multiplayerPvP
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Popis