PS2 Sly 3
Renovované
PS2 Sly 3
PS2 Sly 3
PS2 Sly 3
PS2 Sly 3
PS2 Sly 3
PS2 Sly 3

PS2 Sly 3

1 499,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód026035VýrobceSonyZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

 

Nechybí samozřejmě populární možnost znovu absolvovat všechny již splněné mise a pokoušet se o jejich opětovné dohrání s mnohem lepšími výsledky, navíc v společnosti živých kamarádů v kooperativním, či kompetitivním multiplayeru.

Příběh Sly 3 začíná ve chvíli, kdy je parta v rozkladu. Na konci druhého kola se totiž Bentley zraní a je doživotně upoután na vozík. Murray se za to cítí odpovědný a snaží se najít jiný způsob života, který mu dovolí zapomenout na to co si myslí, že způsobil. Mezitím se Sly dozví o tajné rodinné pevnosti, kde je ukryt všechen lup, který jeho rodina kdy díky poctivé zlodějině získala. A právě o získání pokladu z této pevnosti se údajně pokouší jiná skupina zlodějů. Sly to tak samozřejmě nemůže. Nejdříve zkontaktuje Bentlyho, kterému ani vozík nemůže zabránit, aby se dále věnoval zlodějskému povolání v podobě vymýšlení geniálních plánů. Oba pak přemluví i Murraye a všichni tři se pak vydávají vstříc dalším úžasným dobrodružství.

VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Norština, Portugalština, Španělština, Švédština
Typ hryDětská, Fantasy, Mlátička
VýrobceSony
Datum vydání26.09.2005
Online multiplayerne
Popis