PS2 Project Zero
Akce
Renovované
PS2 Project Zero
PS2 Project Zero
PS2 Project Zero
PS2 Project Zero
PS2 Project Zero

PS2 Project Zero

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014406VýrobceTecmo KoeiZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Project Zero je velice působivý survival horor založený na skutečných událostech. Hra vypráví příběh o japonské dívce Miku, která se pokouší nalézt svého bratra Mafuyu. Mafuyu je už 2 týdny nezvěstný a jeho poslední stopy Miku zavedou do opuštěné usedlosti Himuro. Mafuyu v té době zkoumal zdejší zmizení tří dalších lidí, z nichž jeden byl známý spisovatel Junsei Takamine, mimo jiné i jeho mentor. Místní obyvatelé mu však nebyli v jeho vyšetřování vůbec nápomocni, takže se rozhodl, že opuštěnou usedlost prozkoumá sám. Od té doby se po něm zem slehla…

Miku je nadaná senzibilka, má o svého bratra velký strach, takže vstoupí do usedlosti doufaje, že nalezne další stopy. S vaším postupem skrze členitou strukturu starobylého domu, začnete poodkrývat strašlivé tajemství zdejšího místa a také osudy lidí, kteří odtud nikdy nenašli cestu nazpět do našeho světa. Při cestě temnotou, která s přibývajícími hodinami začne stále více vystrkovat drápky, se musíte spolehnout především na svůj instinkt a rychlost.

Opravdu hodně skromný světelný kužel baterky, se kterou si zde budete svítit, vám příliš radosti neudělá, nemluvě o z toho plynoucí patřičně strašidelné hře světla a stínu. Naopak velkou službu odvádí starý fotoaparát, jenž vám poslouží jednak jako zbraň a druhak významně napomůže při indikaci paranormálních jevů. Statické kamerové pohledy na dění, úděsné zvuky a šílené hlasy mrtvých, někdy naprosto šokující vstupy podivných přízraků na scénu, či v neposlední řadě stylové doprovodné FMV sekvence vám dopřejí zažít opravdovou noční můru. Budete pohlcení světem za hranicí logických pravidel, kde není mnoho těch, co dokáží přežít, potažmo udržet svou fantazii na uzdě reality. Ale vy musíte, jelikož v sázce je mnohem více, než záchrana vašeho života, potažmo života vašeho bratra.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
VýrobceTecmo Koei
Záruka24 měsíců
Popis