PS2 NHL 07 2007 (CZ)
Renovované
PS2 NHL 07 2007 (CZ)
PS2 NHL 07 2007 (CZ)
PS2 NHL 07 2007 (CZ)
PS2 NHL 07 2007 (CZ)
PS2 NHL 07 2007 (CZ)
PS2 NHL 07 2007 (CZ)

PS2 NHL 07 2007 (CZ)

359,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007729VýrobceEAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Čeština

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

 


Zlatá éra hokejových videoher se vrací v NHL 07. Uvádí ji společnost EA SPORTS. Hokej na konzoli nyní přináší neuvěřitelně realistické zápasy na ledě. NHL 07 přichází s novým systémem Skill Stick. Pomocí levé analogové páčky budete mít možnost citlivě ovládat pohyb hráče na ledě – a vůbec poprvé v hokejové videohře – přihrávky budou intuitivně následovat po jemném pohnutí pravé analogové páčky. Zkuste být součástí týmu a snažte se o plynulé přihrávání s ohledem na skutečnou týmovou strategii. Dobře pozorujte své spoluhráče a využijte co nejlépe silné stránky každého z nich. Hrajte, jako byste opravdu byli na ledě: Najděte si mezeru v obraně soupeřů a rychle zamiřte na jejich bránu. Mimo led se můžete stát generálním manažerem – a to ve vylepšeném režimu Dynasty. Za každou cenu se snažte splnit očekávání majitele týmu a doveďte svěřený tým k přesvědčivému vítězství. NHL 07 je zkrátka intuitivní a realistická hokejová zábava o jaké se vám nesnilo.

- Revoluční Skill Stick - Užijte pocit skutečné kontroly nad svým týmem na ledě. Pomocí pravé analogové páčky přihrávejte zcela přesné střely svým protihráčům.

- Zcela nové typické chování hráčů – Hráči NHL 07 se chovají po vzoru svých skutečných protějšků, věrohodněji než kdykoli předtím.

- Staňte se generálním manažerem – Sestavte kvalitní tým, obchodujte s hráči, uzavírejte nové kontrakty. Za každý úspěch vás čeká odměna ve formě bodů, za které můžete nakupovat potřebné vybavení pro své svěřence.

- Nejlepší hráč – Máte možnost stát se hokejovým hrdinou, který je pánem každého okamžiku na ledě.

- Rozšíření o elitní ligu – Evropská elitní liga spolu s Českou elitní ligou a zcela novým režimem Elite League Dynasty, který zcela přesně ukazuje odlišnosti evropského a amerického hokeje.

- EA SPORTS Free-4-All – Zahrajte si proti třem svým kamarádům online nebo v jedné místnosti

VěkUSK0
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Finština, Francouzština, Italština, Švédština
Typ hryHokej, Olympiáda, Sportovní, Zimní sporty
VýrobceEA
Datum vydání12.09.2006
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1 - 2 hráči
Popis