PS2 Knights Of The Temple 2
Renovované
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2

PS2 Knights Of The Temple 2

499,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014420VýrobceCauldron Ltd.Záruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markKnights of the Temple II je pokračování úspěšné third-person akce od švédského týmu Starbreeze Studios, které však vyvíjí slovenský tvůrčí tým Cauldron. KOTT II hráče opět uvádí do role mladého templáře Paula de Raque, jenž bude znovu bojovat proti silám pekla, aby zachránil životy obyvatel středověké Evropy.

Paul v minulosti úspěšně čelil mnohým nebezpečím a dokázal zachránit spoustu životů, ale největší zkouška jeho víry a oddanosti řádu templářů na něj teprve čeká Kdosi otevřel po tisíce let zavřený portál a skrze něj začínají ze severu do Evropy pronikat přisluhovači temných sil, kteří ničí a zabíjejí vše živé co se jim postaví do cesty. Jejich zastavení a znovunastolení míru a klid je úkol jako stvořený pro mladého templáře, který se v průběhu svého druhého dobrodružství podívá na řadu zajímavých míst, kam lidská noha nevkročila už celá tisíciletí. Paul se temným silám postaví v zapomenutém antickém městě, v temných kobkách saracénské říše, objeví dávno zapomenuté ostrovy, ruiny i katakomby a to vše jen kvůli tomu, aby objevil utajený úkryt temných sil kdesi v podzemí starobylé podvodní pevnosti.

Zde se pak odehraje velké finále, kde Paul otestuje všechny své bojové schopnosti i dovednosti a zjistí, že vítězství musí být často vykoupeno vlastní krví, bolestí a možná i duší. Knights of the Temple II nabízí stejný koncept jako první díl, ale zároveň přináší řadu vcelku významných změn a novinek. Patří mezi ně například nelineární struktura celé hry. Hráč se nyní může volně pohybovat mezi úrovněmi, vybírat si questy dle svého přání a tím si sám určovat způsob a tempo, jakým bude následovat hlavní příběhovou linii. Novinkou je také interaktivní systém dialogů, v jehož rámci má hráč možnost volby z několika otázek i odpovědí, může sbírat bonusové informace a tím si zpřístupňovat nové subquesty a poznávat další NPC postavy, které navíc unikátně reagují na každý hráčův čin a volbu.

Z dalších prvků stojí za zmínku implementace lehkého RPG systému (hráč může získávat a užívat pasivní i aktivní schopnosti), přítomnost obchodního módu (nákup/prodej/oprava zbraní, předmětů, brnění), k dispozici je více než 18 nepovinných questů (slouží k získávání bonusových zbraní i předmětů, poznávání nových NPC postav a objevování nových lokací), nechybí ani podpora multiplayeru a co skutečně potěší je několik odlišných konců podle toho, jak se hráč rozhodl ve specifických situacích v průběhu hry.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkční, Historická, Mlátička
VýrobceCauldron Ltd.
Datum vydání24.11.2005
Online multiplayerNe
Popis