PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)
Renovované
PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)
PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)
PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)
PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)
PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)

PS2 Disney - Vzhůru Do Oblak - Up! (DE)

499,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016940VýrobceTHQZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Němčina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markHra "Vzhůru do oblak" přináší exotické dobrodružství, jehož hlavním hrdinou je Carl Fredricksen a jeho mladý pomocník, průzkumník divočiny Russell, kteří se vydají na cestu do dosud neprozkoumaných džunglí Jižní Ameriky.

Budete moci ovládat čtyři hlavní postavy z filmu – Carla, Russella, roztomilého psíka Duga a prehistorického ptáka Kevina. Hru můžete absolvovat sami, nebo ji celou projít s kamarádem v kooperativním režimu. Čeká vás krásné nové prostředí, zrádná džungle plná nástrah, bitvy s nebezpečnými nestvůrami i cesty po kluzkých svazích u Amazonky.

Hra obsahuje i čtyři multiplayerové režimy včetně epické úrovně, ve které se mohou střetnout až čtyři hráči a utkat se ve vzdušných soubojích. Vylepšováním Russelových odznaků a dokončováním Carlovy knihy si zpřístupníte nový herní obsah a další zajímavá vylepšení

Vlastnosti produktu

» Prozkoumejte všech 27 úrovní, které se odehrávají v džungli, v jeskyních, v kamenitém terénu, u vodopádů i na Muntzově létajícím stroji.

» Cestou dávejte pozor na nebezpečné rostliny i zvířata, která vám mohou znepříjemnit život. » Změřte své síly ve vzdušných soubojích, v rychlých honičkách unikejte zlým psům, spolu s exotickými zvířaty (jako jsou například krokodýli, jaguáři či anakondy) se zapojte do rozsáhlých bojů s bossy a v závěrečné úrovni porazte i hlavního padoucha Muntze.

» Vychutnejte si všechny vymoženosti hry pro jednoho i více hráčů: proběhněte ji sami, nebo přizvěte kamaráda a vyzkoušejte kooperativní režim pro 2 hráče. Překonávejte překážky a všechny nástrahy různých prostředí.

» Okuste, jaké to je procházet se po kamenech, v závratných výškách nebo nad zurčícími řekami. A nepodceňujte přitom ani počasí.

VěkUSK6
Jazyk hryNěmčina
Typ hryDětská, Dobrodružná, Podle filmu, Pro holky, Pro nejmenší
VýrobceTHQ
Datum vydání26.03.2009
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis