Nintendo Switch Epic Chef (nová)
Akce
Nintendo Switch Epic Chef (nová)
Nintendo Switch Epic Chef (nová)
Nintendo Switch Epic Chef (nová)
Nintendo Switch Epic Chef (nová)

Nintendo Switch Epic Chef (nová)

499,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód070534Záruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Nintendo Switch

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Vaše kulinářská výprava právě začíná! V roli šéfkuchaře Zesta farmařte, vyrábějte a především vařte s cílem stát se skutečnou kuchařskou legendou. Epic Chef je příběhem tažená dobrodružná hra dochucená prvky simulace života, bláznivého vaření a výroby předmětů, což dohromady vytváří vážně lahodnou chuťovku!

  • Jen samé dobroty: Připravte jedinečné menu plné vynikajících pokrmů, a to s pomocí dynamických receptů umožňujících vám experimentovat s tisícovkami kombinací všemožných ingrediencí.
  • Souboje šéfkuchařů: Vyzvěte ostatní šéfkuchaře v epických kulinářských kláních, ze kterých může vzejít jen jeden vítěz! Pokrmy jsou hodnoceny podle různých kritérií a žádní dva porotci nemají stejné chutě, což znamená jediné – každé klání bude naprosto odlišné!
  • Život na farmě: Využijte toho, co vám nabízí vaše farma. Pěstujte ovoce i zeleninu a starejte se o všelijaká zvířata od krav až po jednorožce! Zároveň opravujte a podle svých představ upravujte svoje zchátralé (a možná i trochu prokleté) venkovské sídlo.
  • Kuchař kutilem: Šéfkuchař je dobrý pouze tak, jak dobré jsou jeho nástroje. Shánějte materiály nezbytné k výrobě specializovaných zařízení sloužících ke zpracování rozličných surovin a zkuste vytvořit dočista nové ingredience!
  • Zkoumejte Ambrosii: Město vám může nabídnout nespočet lákavých lokací, například hospodu, lázně nebo rybářský flek, a je pouze na vás, co vyzkoušíte jako první. Při tom se seznamujte s místními a získejte si je svými vynikajícími kulinářskými dovednostmi.
  • Příběh starý jako časnek: Vychutnejte si humorný příběh s propracovanými postavami zahušťujícími svět inspirovaný takovou klasikou, jako jsou mangy Mistr Adžikko (Mister Ajikko) nebo knihy sira Terryho Pratchetta.
    Popadněte obracečku, vydejte se za dobrodružstvím a staňte se... epickým šéfkuchařem!
VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina
Typ hryDětská, RPG, Simulátory, Strategie, Zábavná
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení