Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)
Novinka
Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)
Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)
Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)
Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)
Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)

Xbox One Resident Evil 3 Remake (nová)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038979VýrobceCapcomZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Resident Evil 3, hra, která ukončila oběhový cyklus nejedněch ještě celkem čerstvých kalhot, se nám nyní představuje ve vší své Ultra HD obludnosti. Zástupy novopečených rodičů s nostalgií vzpomínají na Residentem prosluněné nerušené mládí, své čerstvé ratolestli svěřují do rukou ochotných příbuzných či sympatických kolemjdoucích, aby měli čas na Remake, zatímco velkoobchodní řetězce prozíravě nakupují zásoby Pampers XXL.

Hra poběží na RE Enginu, stejně jako Resident Evil 2 Remake. Upuštěno bylo od statické kamery a „tankového“ ovládání z původní Trojky, které byly nahrazeny pohledem ze 3.osoby a celkovým posunem hry směrem k akci. V rámci obroušení hran, vystínování stínů a zahuštění detailů došlo i k plastice hlavních postav. Jill i Carlos vypadají díky současným možnostem téměř jako lidé a navíc teď více zapadají do atmosféry zombivecké apokalypsy. Nemesis naproti tomu vypadá jako… Nemesis. Ale pořádnej, to se těšte!

Krom očekávaných grafických a herně mechanických změn však došlo i k drobným úpravám děje hry. Nejde o nic drastického, Trojka je pořád dějově zasazena před Dvojku (jak jinak) a v Raccoon City stále nevysvětlitelně chybí mývalové, ale třeba takové první setkání s U.B.C.S. je nyní znatelně živější. Dále stojí za zmínku strašidelně zvýšená vynalézavost Nemesise, který Vás pomalu nenechá ani dojít si na malou (bude-li vůbec třeba).

Resident Evil: Resistance

Resistance je online režim hry pro 5 hráčů, z nichž čtyři se budou snažit utéct z města. Pátý jim nebude nosit pivo, naopak, bude se jim snažit v útěku zabránit, a to ne zákeřným vytahováním konzole ze zásuvky, ale nekompromisním stražením pastí a vrháním zombíků a jiných nepřizpůsobivých obyvatel do cesty. Za každého uprchlíka se hraje trochu jinak, jeden je spíš mlátič a druhý zase hacker. Celá tato zkušenost může mít za následek samovolné přilepení hýždí ke gauči, takže bacha!

VýrobceCapcom
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení