Xbox One NBA 2K20
Renovované
Xbox One NBA 2K20
Xbox One NBA 2K20
Xbox One NBA 2K20
Xbox One NBA 2K20
Xbox One NBA 2K20

Xbox One NBA 2K20

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037214Výrobce2K SportsZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Na krabičkách s první hrou NBA 2K bylo určitě napsáno něco jako „staňte se opravdovým basketbalníkem“! Ve hře bylo možné hrát basketbal, to ano. V současném vydání máme zhruba nekonečno a půl skutečných hráčů, režim příběhu se scénami hranými skutečnými lidmi, hromady RPG prvků, dosud nejrozsáhlejší tuning panďuláčků a ještě třeba stvořitelský režim, ve kterém si každý můžeme uplácat z hlíny svého vlastníhoAdama a dát mu jméno Karel.

V jednom z prvních trailerových videí byl odhalen režim navrhování vlastních homo sapiens, za který by se nemusela stydět ani leckterá hra Sims. Až na to, že v NBA lze vytvářet pouze namakané chlapáky, zatímco hlavním účelem Sims je tvořit ženy a... tak dále. Něžné pohlaví se ovšem v novém NBA také objeví, a to nikoliv namalované na tribuně, nýbrž osobně, prostřednictvím 12 týmů WNBA pro 2019.

Ve všech výše zmíněných herních režimech budete moci okusit vylepšené pohyby, šikovnější manipulaci s míčem, lepší reakce obrany a také několik bodů IQ navíc pro hráče postižené umělou inteligencí. Za zmínku stojí také vylepšený režim MyGM, což je velice podrobný manažerský režim, který zahrnuje i psychologii hráčů a jejich potřeby a dodává hře neuvěřitelnou realističnost. Višničkou na dortu jsou pak nové Legendární Týmy plné renovovaných verzí nejlepších hráčů z historie basketbalu (protože jinak by některým z nich bylo přes 70 let).

Výrobce2K Sports
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení