Xbox One Moto GP 19
Renovované
Xbox One Moto GP 19
Xbox One Moto GP 19
Xbox One Moto GP 19
Xbox One Moto GP 19
Xbox One Moto GP 19

Xbox One Moto GP 19

299,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037201VýrobceMilestoneZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Co přineslo vydání 2019 v sérii simulátorů motorkářských závodů, které se rok za rokem, krok za krokem stále více přibližují realitě?

Tak v první řadě nás čeká vylepšená umělá inteligence (AI). A ne ledajaká. Vylepšovat AI se snaží snad všichni vývojáři her od nepaměti a Moto GP 19 přichází s implementací poslední dva roky vyvíjené revoluční technologie Artificial Neural Network Agent. Tato černá magie funguje na principu zadání cíle a prostředků, jakými jej lze dosáhnout (jak dojet co nejrychleji do cíle). Virtuální jezdci se pak neustálým závoděním učí reagovat na prostředí kolem sebe i na chování a chyby hráče. Tento systém poskytne hardcorovým hráčům tu největší výzvu, jakou kdy zažili. Nováčci se však nemusí ničeho bát, obtížnost bude nastavitelná.

Dalším vylepšením bude posílení armády serverů, které poskytují prostor pro online hraní se skutečnými hráči. Cílem je dosáhnout plynulého chodu hry bez sebemenšího sekání i během multiplayerových závodů.

S multiplayerem souvisí také nová řada možností přizpůsobení modelu jezdce v čele s novým grafickým editorem. Teprve čas ukáže, zda tuto novinku hráči využijí s originální kreativitou, nebo zda se můžeme, jako u jiných her s detailními úpravami vzhledu postavy či jezdce, těšit na záplavu, ehm, geometrických obrazců.

A do třetice k režimu hry s reálnými závodníky přes internet - nově si budou hráči moci přizpůsobit pravidla závodů ke své libosti v režimu Race Director.

Jako poslední zmíníme nový šampionát Fédération Internationale de Motocyclisme Enel MotoE World Cup, u kterého se teprve ukáže, zda bude stejně nezvykle dlouhý, jako jeho název a ve kterém se hráči utkají na zcela nových modelech motocyklů s nulovými emisemi, takže pokud se někomu bude kouřit z obrazovky, motorka je v tom nevinně.

 

VěkUSK0
Typ hryMotorky, Závodní, Závodní simulátor
VýrobceMilestone
Datum vydání06.06.2019
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení