Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Akce
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)

Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ) (nová)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Kdy zboží obdržím
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010024VýrobceUBISOFTZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

Vydejte se na cestu do originálně zpracovaného Řecka, kde se můžete stát hrdinou! Hra je navržena tak, aby vás nekompromisně vtáhla do děje a příběh se odvíjí přesně podle vašich rozhodnutí. Svět kolem vás se dynamicky vyvíjí a postavy žijí své životy. Je jen na vás, jak naložíte s podmínkami, které vám osud připravil. Vaše vlastní rodina vás odsoudila na smrt, takže je na čase poněkud změnit prostředí. Čeká vás dlouhá pouť celým Řeckem, po souši i po moři. Země je tížena válkou lidí i bohů a vy si skrz ní proklestíte cestu, na jejímž konci se vaše jméno navždy zapíše mezi historické legendy. V jakém světle? To záleží čistě na vás. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.

Díky nově vylepšené, dynamické umělé inteligenci lze nového Assassina hrát bez omezení nesčetněkrát po sobě a pokaždé prožít zcela nový zážitek. Sami si zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Sami si určíte, s kým se spojíte a s kým zkřížíte zbraně. Váš osud je plně ve vašich rukou. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu.

 

HERNÍ OBSAH:

  • STAŇTE SE LEGENDÁRNÍ ŘECKÝM HRDINOU – Na výběr máte z dvou hlavních hrdinů, Alexiose a Kassandry, což je ve světě Assassin's Creed naprostá novinka. Možnosti přizpůsobení schopností a vybavení vašeho hrdiny jsou zase o něco pestřejší a vaší představivosti podlehne i samotné plavidlo, pomocí kterého budete brázdit řecké vody.
  • NÁVRAT V ČASE DO ANTICKÉHO ŘECKA – Z výšin zasněžených horských vrcholů až do hlubin Egejského more, prozkoumáte celou zemi plnou nespoutaných prostředí I měst na vrcholku řeckého Zlatého věku. Neočekávaná setkání oživí váš příběh – setkáte se s barvitými postavami, utkáte se s nemilosrdnými žoldáky, a mnohem více.
  • PLAVTE SE PO EGEJSKÉM MOŘI – Najděte nezmapovaná místa, objevte skryté poklady nebo si proražte cestu celými flotilami v námořních bitvách. Upravujte podobu své lodě, vylepšujte její zbraně a nabírejte členy posádky s unikátními bonusy a přizpůsobte tak námořní boj svému stylu.
  • ZVOLTE SI VLASTNÍ CESTU – Vaše rozhodnutí budou utvářet svět kolem vás díky více než 30 hodinám dialogů s výběrem odpovědí, a vícero možným koncům hry. Zažijte živoucí, dynamický svět, který se neustále vyvíjí a reaguje na každé vaše rozhodnutí.
  • PŘEDVĚĎTE NAPLNO SVÉ BOJOVNICKÉ SCHOPNOSTI– Zúčastníte se zásadních bitev, které ovlivní výsledek Peloponéské války. Vrhněte se do epických střetů Sparty a Atén v režimu velkých bitev 150 vs 150 vojáků.
  • ZEMĚ MÝTŮ A LEGEND – Objevujte svět plný mýtů a legend. Od antických rituálů po slavné sochy, stanete tváří v tvář legendárním řeckým postavám a objevíte skutečnou podstatu mytologických nestvůr jako byli Medusa nebo Minotauros.
  • Titul podporuje silnější konzoli Xbox One X, včetně 4K rolišení, vyšší míry detailů a podpory HDR
VýrobceUBISOFT
Popis