Xbox 360 Fear Files
Akce
Výprodej
Renovované
Xbox 360 Fear Files
Xbox 360 Fear Files
Xbox 360 Fear Files
Xbox 360 Fear Files
Xbox 360 Fear Files

Xbox 360 Fear Files

549,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód049001VýrobceSierra EntertainmentZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark


FEAR Files je samostatně spustitelná dvojice datadisků "Extraction Point" a "Perseus Mandate" s příslušníky týmu First Encounter Assault Recon ve hlavní roli.Čeká vás další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Další boj pak povedete událostmi v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, vedeného paralelně vedle původního dění za novou postavu.

F.E.A.R. Extraction Point:
Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele. Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

F.E.A.R. Perseus Mandate:
Druhý datadisk pro hororovou akční řež, k jehož rozběhnutí není třeba původní hry, ani prvního datadisku. Přesto se jedná o navázání na zmíněné předchůdce, nebo přesněji ucelení příběhu. Za podtitulem Perseus Mandate se skrývají události v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, hlavní kampaň datadisku se totiž odvíjí paralelně vedle původního dění. Díky tomu dostáváte do rukou ovládání jiného člena jednotky F.E.A.R., v jehož kůži si zabojujete proti novým nepřátelům, s nimiž se tým z původní hry nikdy nesetkal. Jinak nechybí ani nové zbraně, samozřejmě i nové lokace a upravená AI protivníků i spolubojovníků.

VěkUSK18
Jazyk hryNěmčina
Typ hryExkluzivní, FPS - z první osoby, Horor, Střílečka
VýrobceSierra Entertainment
Datum vydání16.11.2007
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis