Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)
Výprodej
Renovované
Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)
Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)

Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)

49,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód064428VýrobceACTIVISIONZáruka12 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše zboží je odborně otestované, vyčištěné a k nerozeznání od nového. Kliknutím sem zjistíte více.

 

Portál síly na Skylanders: Spyro's Adventure pro konzoli Xbox 360

KE HRANÍ HRY JE ZAPOTŘEBÍ HRA A POSTAVIČKY (lze zakoupit zvlášť)

Starter Pack obsahuje vše potřebné ke spouštění hry.

Pro hraní je nutné opatřit si startovací sadu (Starter Pack). Tato sada se skládá z média obsahující hru samotnou, Portál, tři postavičky hrdinů a sběratelský plakát. Po zapojení Portálu a vložení hry do mechaniky vybrané konzole je potřeba na Portál umístit jednoho z hrdinů. Každá figurka má ve svém podstavci čip, podle kterého hra pozná, který z hrdinů je na Portále zrovna umístěn. Údaje z čipu postavičky se okamžitě načtou a daný hrdina se objeví ve hře samotné.

Ve Skylanders Spyro’s Adventures je možno umístit na portál pouze jednu postavičku protože hra jako taková byla určena pro jednoho hráče. Ve Skylanders Giants je již možné umístit na Portál dvě figurky Skylanderů a procházet hru v kooperačním módu nebo poměřovat síly mezi hráči ve speciálních arénách.

 
 

Portal lze použit také na:

PORTÁL JE URČEN POUZE NA XBOX 360


 

 Jak dostat postavičku do hry:

 

Připojte portál pomocí USB ke konzoli. Portál se sám nainstaluje. Pokud položíte figurku nebo předmět na portál, přenese se do hry.

Postavičky můžete libovolně měnit i v průběhu hry. Jediný způsob, jak můžete ve hře prohrát je, že vaší postavičce dojde zdraví.

Pořiďte si další postavičky ze světa Skylanders: Spyro's Adventure pro ještě bohatší zážitek ze hry. Čím více postaviček máte, tím více možností a kombinací se vám dostává.

 

VýrobceACTIVISION
Záruka12 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení