Servis

SERVIS_1

Email: servis@konzoleahry.cz Tel.: +420773253293

 

MÁTE PROBLÉM S HERNÍ KONZOLÍ?

Nefunguje? Není tak rychlá jako dřív? Vypíná se? Není něco v pořádku? Tak po našem zásahu bude! Servisujeme všechny herní konzole značky Sony Playstation, Microsoft Xbox nebo Nintendo.

 

NEVÍTE SI RADY S VAŠIM PC?

Je Váš přístroj poškozený? Wifi, Windows, rozbitý display, klávesnice nebo pevný disk? Vyřešíme jakýkoli problém s hardwarem i softwarem. Zazálohujeme Vaše data. Poradíme s problémem, který nedokážete popsat. 

Rádi poradíme a změníme Vaše předchozí špatné zkušenosti se servisem. Poškozený přístroj nám můžete předat osobně v Plzni, případně zaslat poštou. Stručně nám popište Váš problém a My Vám zařízení opravíme. Přístroj bude fungovat lépe než nový.

 

 

servis2

 

VÁŠ PŘÍSTROJ RÁDI OPRAVÍME I PŘES ČESKOU POŠTU 

Vygenerujeme Vám štítek, který nalepíte na Váš balíček. Nebudete tak platit žádné poštovné. Nemusíte vyplňovat žádné formuláře a na přepážce České pošty vyřídíte vše rychle.

 

VŠE JE JEDNODUCHÉ 

1) Kontaktujte nás na email servis@konzoleahry.cz nebo +420731882884
2) Vygenerujeme Vám štítek
3) Vytisknete, nalepíte na balík
4) Podáte na České poště
 
 

Neplatíte žádné poštovné, žádné fronty, žádná byrokracie s vyplňováním adresáta apod.

Chceme jít našim zákazníkům naproti a proto jim nasloucháme. Díky tomu jsme tuto službu zřídili a zákazníci si jí nemůžou vynachválit. Zkuste to i Vy, servis nikdy nebyl tak snadný!

 

servis_optimized

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Jeho dalším používáním s tímto souhlasíte. Pro další informace klikněte zde.