Nefunkční obraz/zvuk konzole

Nefunkční obraz nebo zvuk

Pojďme si projít několik kroků pro zjištění konkrétní příčiny nefunkčního obrazu.


Správné zapojení konzole

Pokud je vaše konzole správně zapojena do sítě, bez problémů se zapne, ale obrazovka nereaguje, může být problém v propojení konzole s obrazovkou.

Návody k použití a zapojení různých konzolí k obrazovce najdete zde.


Zvuk - správné nastavení

V případě výskytu potíží se zvukem nezávisle na obrazu, doporučujeme ověřit správnost nastavení zvuku přímo v menu konzole

Návody k nastavení zvuku u různých konzolí najdete zde.


Stav konektorů AV/HDMI

Další možná příčina poruchy obrazu či zvuku je poškozený konektor pro přenos obrazu a zvuku - AV u starších konzolí a HDMI u současných. Poškozený konektor se může nacházet přímo na konzoli, na obrazovce nebo na propojovacím kabelu. Konektory mohou být deformované, mohou špatně držet nebo do nich nelze zapojit kabel "nadoraz".

HTB1i38-JX
sku_542869_3

(Vlevo původní stav, vpravo poškozené)

V případě odhalení poškozeného konektoru neváhejte využít naší servisní službu Výměna audio/video výstupu.


Xbox One - Závada na hard disku

Tento problém se nejčastěji projevuje buďto "zamrznutím" obrazu během činnosti nebo absencí obrazu a blikajícím světlem na dotykovém tlačítku "Xbox" při spuštění konzole.

Naši technici jsou samozřejmě schopni hard disk vyměnit.

Nejjistější řešení je předat konzoli do rukou našich techniků, kteří vyhodnotí charakter poruchy a zvolí nejvhodnější metodu opravy

- Servisní formulář -


Poškozený grafický čip

V případě, že je konzole správně propojena s obrazovkou, hard disk a všechny kabely i konektory jsou v pořádku, může chybu způsobovat poškozený grafický čip konzole.

Pro tyto případy nabízíme službu Reflow/Reball grafického čipu.


Nevyhovuje ani jedna možnost vašim potřebám? Naši servisní technici provedou diagnostiku vaší konzole - zpět k formuláři.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení