PS5 Thymesia (Nová)
Novinka
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)
PS5 Thymesia (Nová)

PS5 Thymesia (Nová)

689,00 Kč
Vychází [čtvrtek 18.8]
Doprava
Parametry
Po celé ČR:čtvrtek 18.8

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód071566VýrobceTeam 17Záruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 5

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

JEDNÁ SE O PŘEDOBJEDNÁVKU, PŘEDPOKLÁDANÝ DATUM VYDÁNÍ JE 18. 08. 2022

Hermovo království kdysi vzkvétalo díky moci alchymie, která se stala odpovědí na všechny neduhy. Obyvatelé rychle přijali její nauku za svou a využívali ji k léčení a vlastnímu zdokonalování, jak jen uznali za vhodné. Provozování alchymie se postupně stalo běžnou praxí. Když se pak cena za její moc ukázala jako příliš vysoká, objevily se pokusy její používání zastavit. Každý z nich byl ale stejně neúspěšný jako ten předchozí a katastrofální důsledky pro celou zemi na sebe nenechaly dlouho čekat. Během několika dnů ovládl království chaos, po ulicích nasáklých krví se začaly potulovat nakažené stvůry a veškerá naděje na uzdravení země byla ztracena.

V této těžké době se ujímáte role Corvuse, morového doktora a bojovníka, který se pokouší nákazu porazit. Zdá se, že osud celého království spočívá právě v jeho opeřených rukou.

Pravda je totiž pohřbena hluboko ve vzpomínkách, které Corvus zanechal roztroušené po zdejším krutém světě, a jen shromážděním těchto vzpomínek je možné zemi zachránit. Ale pokaždé, když se Corvus ponoří do minulosti ve snaze odhalit pravdu, nachází jen další tajemství.

  • Využijte moc moru: Zmocněte se morových zbraní celého zástupu strašlivých bossů a hrozivých nepřátel a proměňte je ve vlastní nástroje zkázy. Dejte nepřátelům ochutnat jejich vlastní medicínu – jen tak přežijete hrůzy číhající ve stínech kdysi vzkvétajícího království.
  • Přijměte své „havraní já“: Během soubojů na sebe berte podobu havrana. Vrhejte peří ostré jako dýka, přerušujte jím útoky nepřátel a likvidujte protivníky s hbitostí skutečného dravce.
  • Nedejte se lacino: Svou hratelností a obtížností se Thymesia podobá titulům jako Sekiro nebo Bloodborne. Vylepšujte proto postupně základní Corvusovy útoky i jeho morové zbraně a nalezněte svůj vlastní herní styl. Drťte nepřátele vší silou a připravte se podle svého na každou překážku, která se vám postaví do cesty.
  • Nelítostní nepřátelé: Nepřátelé, zkažení morem a zmutovaní do podoby monster, jsou pokřivení a neuvěřitelně agresivní a představují výzvu na každém kroku.
  • Roztříštěné vzpomínky: Ponořte se do fragmentů Corvusových vzpomínek a pokuste se odhalit pravdu skrytou v minulosti.
VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina
Typ hryAkční, Bojová, JRPG, RPG
VýrobceTeam 17
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení