PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)
-53%
Novinka
PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)
PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)
PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)
PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)
PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)

PS4 Watch Dogs 3 Legion (nová)

1 599,00 Kč 749,00 KčUšetříte 850,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:pozítří

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022716VýrobceUBISOFTZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jedná se o předobjednávku a cena je orientační. Datum vydání hry je 3.11.2020. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Přejděme rovnou k jádru hlídacího pudla – pamatujete si, jaký nářez byly první hry v otevřených městských ulicích, ve kterých se volně proháněli civilisté, které šlo zmlátit, zabít, nebo přejet? Tak ve Watch Dogs 3 Legion je možné si za všechny civilní panďuláčky na ulicích zahrát! Každý má své vlastnosti, výhody a nevýhody. Například bývalí vojáci jsou zkušení v boji, ale jsou poněkud nápadní. Naopak staré plesnivé babičky se dovedou všude nenápadně vetřít, jenže zase nejsou zrovna trvanlivé. Jak to souvisí s příběhem hry?

Děj se odehrává v dystopickém Londýně, ze kterého rostoucí zločinnost a teroristické útoky vycepovaly utlačující policejní stát, ve kterém se to přímo hemží ozbrojenými “bezpečnostními” roboty a drony. Hackerská skupina DedSec, zřejmě poučená knihou 1984 od George Orwella, by ráda vnesla do ulic zase nějakou tu svobodu. K tomu bude potřeba získat/najmout spojence/spolupracovníky v řadách podobně smýšlejících civilistů, kteří akorát nevědí, že jsou ve hře.

Schopnosti ovládaných človíčků se dají upravovat s postupem na vyšší úrovně ve třech kategoriích – Enforcer, Infiltrator a Hacker. Na každou misi se hodí jiný agent. To ale není jediný rozlišovací prostředek, různorodé budou i jejich osobnosti a tedy i náhodně troušené komentáře během hry. Mimo hlavní příběh, který je rozdělen do pěti hlavních linií, je v Legion spousta vedlejších úkolů a zábavných aktivit, jak se na hru takovéhoto stylu sluší.

VěkUSK18
Typ hryAkční, Auta, Dlouhá hra, Sandbox, Střílečka, Styl GTA, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Záruka24 měsíců
Popis