PS4 Two Point Hospital (nová)
Novinka
Akce
PS4 Two Point Hospital (nová)
PS4 Two Point Hospital (nová)
PS4 Two Point Hospital (nová)
PS4 Two Point Hospital (nová)
PS4 Two Point Hospital (nová)

PS4 Two Point Hospital (nová)

389,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038943VýrobceTwo Point StudiosZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Ve víru všech možných i nemožných vyvražďovaček, stříleček, váleček, kyblíček a lopatiček, rozestoupila se nebesa a na svět přišla hra se zcela opačným posláním – pojďme si postavit nemocnici! Všichni ti zranění vojáci, démoni, drogoví dealeři a mutanti, které se Vám nepodařilo oddělat na první pokus, přeci potřebují nějaké místo, kde je sešijí dohromady, než se je pokusíte znovu vymazat z kyberprostoru.

Hra nepřímo navazuje na Theme Hospital z roku 1997. Nemocnici je potřeba poskládat tak, aby pacient z rentgenu nemusel putovat několik světelných let na operační sál, případně aby záchody pro zaměstnance nebyly v kuchyni, která je ve sklepě, přičemž jídelna je na střeše… Zkrátka architektistický ráj, omezené prostory a nekonečné možnosti. Nemocnice pochopitelně vyžaduje také údržbu a finanční správu. Nečekejte, že doktoři a jejich sestry budou pracovat za „díky, kámo, alt+F4“. S postupem hry se odemykají nová města, neboli nové scénáře.

To všechno jsou však u budovatelských strategií poměrně běžné prvky. Co činí Two-Point Hospital neodolatelnou hrou, kterou by měl zkusit i někdo, kdo se v žánru nepohybuje, je její osobitý humor, který se prolíná snad každým aspektem hry. Počínaje veselou malovanou grafikou, pokračuje peprnými hláškami rádioidních DJů, tragikomickými smyšlenými chorobami (černobílost, žárovkohlavitída, posedlost napodobováním Freddieho Mercuryho…) a jejich svéráznou léčbou a konče třeba tímto popisem.

VěkUSK0
Typ hryJednoduchá, Simulátory, Zábavná
VýrobceTwo Point Studios
Datum vydání25.02.2020
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení